Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będziesz grzeczna :D:P

Opublikowano

pamiętaj mikołaj patrzy cały czas :) musisz być grzeczna bo prezentu nie będzie tylko rózga pod choinką :D

Opublikowano
  • Autor

jak będziesz grzeczna :D:P

cały czas jestem :decayed:

:banan:

7998d1f064d68572gen.jpg

Opublikowano

jak będziesz grzeczna :D:P

cały czas jestem :decayed:

:banan:

7998d1f064d68572gen.jpg

hehe bo jeszcze uwierze :D :D

ale piękna obrysówka audicy się zrobiła :D

Opublikowano

Dziękuje bardzo pychota :D:D:D

c95f6d35ad98f699418bcbdec6ea3a80.jpg

Opublikowano
  • Autor

:grin: to żeś mnie zaskoczył teraz :decayed: na masę pójdzie :tongue4:

trzeba było zrobić foty audic przed domem :decayed:

Opublikowano

A ja :(

Opublikowano

Wspaniała robota , gratulacje za oddanie do pasji i dążenie do celu.

Opublikowano

fajna bryczka

Opublikowano
  • Autor

dziękuje :thumbup1::drinks::drinks::drinks:

5b9ff5bfa9b8ed40med.jpg

:wub::rolleyes:

przy okazji spokojnych świąt wszystkim :wink:

392086e0e6353002med.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dzieję się tu coś? cisza ostatnio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieje się :P volvo do stajni zawita :wub:

a poważnie głośniki bose czekają na montaż, ale to jak się ogarnie wszystko w firmie :ph34r:

w kwietniu nuna do spa idzie :rolleyes: , a tymczasem mam nadkole do roboty, bo ktoś się nie bał.... i uciekł :wallbash::rant:

Opublikowano

łapy takim poucinać :/

Opublikowano
  • Autor

Niestety,trzeba temat ogarnąć,bo wiosna się zbliża ;)

Opublikowano

musimy ogarnąć jakiś większy spot na północy :) może się uda jak będzie trochę cieplej :)

Opublikowano

musimy ogarnąć jakiś większy spot na północy :) może się uda jak będzie trochę cieplej :)

przepraszam ale chciałbym się na tego spota wprosić :D

Niestety,trzeba temat ogarnąć,bo wiosna się zbliża ;)

Edytko tomek mnie tak wydymał na kasę za malowanie tych listew i lotki ze masakra uważaj na niego :(

Opublikowano

przepraszam ale chciałbym się na tego spota wprosić :D

Ze swojej strony zapraszam :) u Was, w Bytowie są fajne tereny :) tylko droga od Chojnic masakryczna :(

Opublikowano
  • Autor

musimy ogarnąć jakiś większy spot na północy :) może się uda jak będzie trochę cieplej :)

przepraszam ale chciałbym się na tego spota wprosić :D

Niestety,trzeba temat ogarnąć,bo wiosna się zbliża ;)

Edytko tomek mnie tak wydymał na kasę za malowanie tych listew i lotki ze masakra uważaj na niego :(

zaryzykuje :wink:


przepraszam ale chciałbym się na tego spota wprosić :D


Ze swojej strony zapraszam :) u Was, w Bytowie są fajne tereny :) tylko droga od Chojnic masakryczna :(

niestety :facepalm::thumbdown:


5hsimgp3.jpg

;-)

Opublikowano

"rodzinka" w komplecie ;)

Opublikowano

Auto na zakupy jak znalazł (to czerwone) :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.