Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4B5 AEB] Czerwona strzała 1.8T... początek zabawy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, to i ja wrzucę swoją A4. Kupiona w germanii przez kuzyna, potem ja ją odkupiłem.

Wszystkiego o niej jeszcze nie wiem ale zgłębiam temat systematycznie ;)

Audi A4 Sedan

produkcja: 1995r

silnik: 1,8T AEB 150KM

skrzynia: manualna

lakier: czerwony

wyposażenie:

- 4x el. szyby

- climatronic

- elektrycznie sterowane lusterka

- centralny zamek

- podłokietnik przód i tył

- lusterka w kolorze

- ABS i wspomaganie kierownicy

- tapicerka welurowa

- głośniki x8 (radio oryginał BOSE)

- LPG sekwencja

Plany:

- reflektory z polifta (przód - tył)

- kierownica polift lub s4

- oklejenie drewnopodobnych listew (3M czerwień/czerń)

- felgi alu

- gleba

- fotele skóra

- potem będę myśleć dalej

Zdjęć wrzucę jak porobię porządne, na razie takie sobie z tele. (szału bez):

Zdj1190cie0249_1_zps7558e8dc.jpg

Zdj1190cie0250_1_zpseb0dc05c.jpg

Zdj1190cie0251_1_zps3337822a.jpg

Zdj1190cie0252_1_zps5ddaebcb.jpg

Zdj_cie0249_1.jpg

Zdj_cie0250_1.jpg

Zdj_cie0251_1.jpg

Zdj_cie0252_1.jpg

Opublikowano

dobry silnik gratuluje, koło jakie planujesz 18??? taka jedna uwaga to pozbyłbym się tej tylniej lotki na klapie bo troche szpeci według mnie, powodzenia w działaniu

Opublikowano

Polifty na przód pakuj :good:

Opublikowano

Lampy tył po pierwszym,a najlepiej po drugim lifcie bo osobiście moje zdanie jest takie że nie mogę patrzeć na te lampy :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lampy tył i przód to w pierwszej kolejności chyba będę robił.

Co do lotki to była montowana jeszcze przez tych niemców w jakimś salonie tuningowym, ma też światło stopu dodatkowe więc pewnie trzeba by całą klapę zmienić.

Opublikowano

o widze ze kolega na broniewskiego mieszka :) calkiem nie daleko mnie i dandiego.... jak cos mam tylna klape w kolorze laser red :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie na broniewskiego ale na tym osiedlu :) a wy też na bydgoskim ? klapa na razie zostaje bo lotka żonie się podoba ! poza tym jej plus to że przy cofaniu widzę koniec klapy :) bo wcześniej hatchbackiem jeździłem... ale może pomyśle o tych listwach które masz na sprzedaż, waham się bo myśle żeby te drewna spróbować okleić folią czerwony carbon - na drzwiach i przednia a radio na czarno. ale to jeszcze pomyśle.

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 19:57 ----------

pierwszy nie mod ale od czegoś trzeba zaczać:

renowacja gałki zmiany biegów:

Było:

DSCF8059.jpg

DSCF8060.jpg

Jest:

DSCF8066.jpg

DSCF8067.jpg

DSCF8074.jpg

DSCF8076.jpg

w wozie:

Zdj_cie0256.jpg

Zdj_cie0257.jpg

niestety jak zwykle nie obeszło się bez wtopy :facepalm: klej wszedł w reakcję z dekielkiem i lekko rozpuścił nadruk... ale tymczasowo tak zostaje :

DSCF8075.jpg

a niedługo mam nadzieję założyć na tył lampy polift, technicznie popracować nad małymi mankametami i zbieram kasę na przód lift i fele na razie 17''

Opublikowano

Całkiem zacnie sie prezentuję :)

Mam te same lampy z tyłu, tzw. 'marchewki' - tragedionizm.

Trzeba jak najszybciej wymienić, wiosna tuż tuż.

Pozdrawiam i do zobaczyska na Toruńskich drogach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.