Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zle spasowany zderzak przedni, jak podejsc do naprawy?


SowaBezOka

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po wymianie rozrzadu nie dosc dokladnie mechanik poskladal mi przod, nie mial tyle wprawy by ustawic zderzak tak jak byl ustawiony wczesniej.

Teraz zderzak odstaje mi z prawej strony o jakies 4-5mm. Nie wyglada to zbyt ladnie. Wczesniej odstawal o jakies 1-2mm i nie rzucalo sie to w oczy. Jak podejsc do usuniecia usterki?

Na allegro znalazlem slizgi do zderzakow, byc moze mam uszkodzony, albo zle zalozony. Na wszelki wypadek przed sciagnieciem zderzaka bym kupil, aby pozniej ponownie nie sciagac zderzaka.

Sa dwa rodzaje:

ŚLIZG ZDERZAKA PRZEDNIEGO PRAWY AUDI A4 B5 95-01r (2980207380) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i

ŚLIZG ZDERZAKA LEWY PRZÓD AUDI A4 B5 94-99rok (2979015350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ktory bedzie pasowal do A4 B5 1995 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ale zobacz te slizgi co podalem w pierwszym poscie - wedlug opisu sa do przedlifta (oba, no nie?)

slizgi na pierwszej aukcji sa zblizone wygladem do slizgow z A80 B4, wiec do '95 predzej one spasuja, niz te drugie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi fachowcy jak rozrząd robili też zderzak wisiał :facepalm: osobiście już kilku krotnie sam go poprawiałem i zdejmowałem różnych powodów jak nie da sie ustawić na tym co jest to można ( ja tak robiłem) rozwiercać otwory mocujące ślizgi żeby np unieść je do góry wtedy zderzak będzie wisiał wyżej , niestety kilka podejść było i w końcu udało się ustawić zadowalająco i tak zostało , przód regulujesz też na dwóch to do podłużnicy jest przykrecone , odkręcasz od dołu od tego zderzak i masz też regulacje wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...