Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o sprawdzenie logow... Problem z Przeladowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mianowicie mam dziwny prblem z przeladowaniem... ktory opisuje w tym poscie

http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/przeladowanie-inaczej-259122/

a tu logi chyba wszystko i dobrze... co prawda auto za kazdym razem sie przeladowalo

Log (0 - 002,001,007)

Log (0 - 002,025,013)

Opublikowano

Dziura w jakimś wezyku jak nic zobacz jak Ci mass flow skacze góra dół.

a gdzie masz logi doladowania?

Opublikowano
  • Autor

w AEB nie mierzy przeciez doladowanie ECU :) chyba :P

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

mass flow lata bo juz pewnie mialem przeladowanie :/

Opublikowano

Przeladonia zawsze bedzie przy jakichkolwiek nieszczelnosciach

Opublikowano
  • Autor

czyli tylko to podpada? Nic innego tam nie widac? Tylko dlaczego w takim razie doladowanie mam jak trzeba tylko przy wysokich obrotach zamiast zaczac spadac doladowanie ono rosnie?

Opublikowano

Masz coś ze sterowaniem doładowania dobrze ten mac masz podłaczony? wysterowanie masz 0% czyli cisnienie idzie na gruszkę i powinno otworzyc wg i upuścic ciśnienie a u ciebie nic takiego sie nie dzieje ciśnienie rośnie aż komp obcina czasy wtrysków żeby zbic doładowanie, zobacz czy drożny jest wężyk idący do gruszki a najlepiej podaj tam cisnienie że sprężarki i zobacz czy sztanga chodzi płynnie.

Opublikowano
  • Autor

nie jestem pewien czy mam tego maca dobrze podlaczonego... zadnej instrukcji nie widzialem... i nie dostalem od niego... metoda prob i bledow go zalozylem ;)

tzn .... w czasie spoczynku cisnienie idzie na gryuszke w momencie kiedy pojawia sie na nim napiecie on zamyka krociec od strony turbiny i otwiera ten ktory wchodzi w tipa... i spuszcza to co sie nagromadzilo w WG....

jak mialem podlaczone tak ze bez napiecia w ten zamkniety krociec podawane bylo cisnienie i po pojawieniu sie napiecia szlo na gruszke... to w momencie kiedy dodwalem gazu doladowanie mi szlo na 1,5 bara ale przeladowan nie mialem dziwne... ale takie doladowanie pojawialo sie w sekunde i tak samo szybko spadalo jak odpuscilem gaz :/ juz sam nie wiem jak on ma byc dokladnie zalozony... nie wiem czy mam dobrze zalozony....

z tego co wiem i mi sie wydaje to naprawde malutka dziura nie powodowala by tego ze cisnienie zaczyna rosnac i wtedy mam przeladowanie... tylko bez ewentualnej roznicy w doladowaniu wali by przeladowanie...

takze albo cos sie je...bie w ECU albo gdzies mam powalone przy MACu... ale na starym N75 tez sie tak dzialo... a moze to byc spowodowane tym ze sztange przy gruszce moge miec zle ustawiona?

Opublikowano

Nie wiem jak ten mac ale n75 powinien byc tak bez napiecia powietrze z turbo idzie na gruszke, pod podaniu napięcia otwiera sie przejscie do tipa, czyli masz ok. Dziura nie bedzie powodowała przeładowań, możliwe że sztanga nie chodzi płynnie i się zacina albo faktycznie żle jest ustawiona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.