Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie kupić dobre fabryczne radio z CD do A4 z 1995 ??


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Mam fabryczne Audi BETA CC i chcialbym zmienic na jakies z CD. Chcialem kupic Pionka DEH-5800 ale doszedlem do wniosku ze nic tak dobrze nie bedzie wygladalo jak fabryczne z powodu tego ze ma szeroki panel i pasuje idealnie. Jakie dobre fabryczne radyjko do audi z CD proponujecie?? Jesli macie takie info proszę rowniez o cene rynkową uzywanego takiego radia.

PS: a za ile max moglbym sprzedac to Audi BETA CC (stan idealny bez najmniejszej skazy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEKACZU, allegro Ci prawde powie co do cen, a reszte to z pewnoscia znajdziesz na forum.

Nawet zdjatka sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnjesz z mp3?

Nie zalezy mi na mp3, w poprzednich samochodach mialem radia z mp3 i praktycznie nigdy tego nie uzywalem, jezdze krotkie trasy i to co nagram normalnie na audio CD w zupelnosci mi wystarczy.

Hmm a czy oprocz Audi Concert CD by Grundig jest jescze jakies fabryczne radio na plytki ktore pasowaloby do mojej B5 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz Audi Concert CD by Grundig

Zostało tylko - by BLAUPUNKT. Wyglada chyba nawet identycznie, nic innego na CD (fabrycznego) nie wsadzali do audi w 1DIN

Myślę, że jest to najlepsze rozwiazanie tylko coraz trudniej dostać takie (zaokrąglone rogi, starszy model) w dobrym stanie a ceny też nie są małe.

Ja zamieniłem Chorusa na Concert i jestem zadowolony.. ale i tak w przyszłości zastapię je Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz boczne plastiki i możesz zamontować każde radio, wybierasz czarnez czerwonym podświetleniem bez pływających delfinków :lol: i będzie super zgrywać tylko trzeba poszukać jakiegoś o skromnym wyglądzie polecam Pioneer tylko modelu nie pamiętam ale pokrętło i spuszczany panel przedni całość wygladałaby świetnie :wink: no i ta dynamika dźwięku o czym możesz zapomnieć w fabrycznych starych modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz boczne plastiki i możesz zamontować każde radio, wybierasz czarnez czerwonym podświetleniem bez pływających delfinków i będzie super zgrywać

Ok Wiki, ale tylko po zmierzchu bo gdy jest widno niestety nie dorówna ono ori..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz boczne plastiki i możesz zamontować każde radio, wybierasz czarnez czerwonym podświetleniem bez pływających delfinków :lol: i będzie super zgrywać tylko trzeba poszukać jakiegoś o skromnym wyglądzie polecam Pioneer tylko modelu nie pamiętam ale pokrętło i spuszczany panel przedni całość wygladałaby świetnie :wink: no i ta dynamika dźwięku o czym możesz zapomnieć w fabrycznych starych modelach

Kupione boczne plastiki juz mam bo bylem napalony ze kupie Pioneera DEH-5800 ma wiele kolorow podswietlenia i napewno spasuje do A4, ale nic nie wyglada tak fajnie wizualnie do calego kokpitu jak fabryczne, a nie zalezy mi na mp3 i jakichs bajerach na wyswietlaczu.

PS: czyli mam rozumiec ze z fabrycznych na CD do B5 sa tylko CONCERT oraz SYMPHONY??

a czy ktores z tych fabrycznych ma mozliwosc podpiecia wzmacniacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec ze z fabrycznych na CD do B5 sa tylko CONCERT oraz SYMPHONY??

Concert - 1 DIN

Symphony - 2 DIN jezeli miałbyś przerabiać konsole pod 2DIN to sugerowałbym rozwarzyć montarz Navi plus.

a czy ktores z tych fabrycznych ma mozliwosc podpiecia wzmacniacza??
przednie głośniki są zasilane z radia a tył jest i tak zasilany ze wzmacniacza (chyba z tego w subie) więc jak masz pojęcie to chyba nie problem ale tylko gdybam bo nawet radio podłączał mi ziomek - taki ze mnie elektryk..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec ze z fabrycznych na CD do B5 sa tylko CONCERT oraz SYMPHONY??

Concert - 1 DIN

Symphony - 2 DIN jezeli miałbyś przerabiać konsole pod 2DIN to sugerowałbym rozwarzyć montarz Navi plus.

a czy ktores z tych fabrycznych ma mozliwosc podpiecia wzmacniacza??
przednie głośniki są zasilane z radia a tył jest i tak zasilany ze wzmacniacza (chyba z tego w subie) więc jak masz pojęcie to chyba nie problem ale tylko gdybam bo nawet radio podłączał mi ziomek - taki ze mnie elektryk..

Mow mi tak jeszcze... 1 DIN czy 2 DIN to dla mnie czarna magia... nie znam sie kapletnie na tym :neutral:

Te radio ktore bylo w autku czyli BETA CC bylo podpiete tak zeby graly przednie glosniki, tylne w polce byly nie podpiete bo i zreszta w tym radiu nie bylo jak podpiac zeby gral tyl... wiem ze tak sie nie robi bo mozna uszkodzic radio, ale zmostkowalem tak kabelki ze radio ciagnie i przednie i tylne glosniki (daje rade bez problemow)

Wiec jesli mozna to prosze krotko zwiezle i na temat :wink: ktore radio z tych dwoch spasuje bez problemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nic nie wyglada tak fajnie wizualnie do calego kokpitu jak fabryczne

eehhh przesadzasz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...