Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poduchy


fmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mama problem, przy odpalaniu auta lekko trzęsie budą, nie wiem czy nie są to poduchy pod silnikim i skrzynią biegów lewarek biegów też chodzi. Mam pytnaie czy to mogą być te poduchy , ile ich jest i czy da się samemu wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mogą to byc poduszki. Pod silnikiem jest 3 poduszki (2 boczne i jedna na srodku) środkowa raczej nie pada ale boczne tak. Koszt 500-550zł za 2 szt (febi) org. w ASO 460zł za szt. Tyle moge powiedziec bo sam wymieniałem 2 tyg. temu. Jak masz kanał lub podnosnik to wymienisz, bez tego nie ma szans.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mogą to byc poduszki. Pod silnikiem jest 3 poduszki (2 boczne i jedna na srodku) środkowa raczej nie pada ale boczne tak. Koszt 500-550zł za 2 szt (febi) org. w ASO 460zł za szt. Tyle moge powiedziec bo sam wymieniałem 2 tyg. temu. Jak masz kanał lub podnosnik to wymienisz, bez tego nie ma szans.

pozdrawiam

Panowie powiedzcie mi jak to jest z poducha silnika z czujnikiem. Czy można kupić gdzieś taki zamiennik poduchy z czujnikiem czy tylko oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest, bo już wymieniałem i kupowałem ori, tylko pytałem czy jest gdzieś zamiennik takiej poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w benzynie B6 nie montowano zadnych poduszek z czujnikami, nie wiem byc moze ze do diesla to montowali, bo w sumie to nie napisałes nawet jaki masz silnik, to by wiele wyjasniło.

ps. szczerze to nie polecam zamiennika jesli chodzi o poduszki, ja założyłem FEBI i niby na początku było super a teraz jakby czuc minimalne drgania, ale nie jestem tego pewny, moze to tylko moje odczucie, moze jestem przewrazliwiony juz na tym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...