Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wyblakły wyświetlacz FIS w liczniku


elvis1

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam licznik jak na zdjeciu: http://moto.allegro.pl/item379952889_licznik_audi_a2_a3_a4_a6_a8_mareli_jager_naprawa.html

W zaleznosci od temperatury na zewnatrz wyswietlacz roznie wyswietla. Przy nizszych temp wyswietla lepiej a w upalne dni wyswietla gorzej (brak lini poziomych)...czasami nawet nic nie widac. Gdzies czytalem ze mozna przeczyscic styki i bedzie ok. Moje pytanie: Czy jak odlacze akumulator, wyciagne licznik i potem wloze go spowrotem to czy po wlozeniu go wszystko bedzie ok?Czy auto odpali i czy nie bedzie jakis bledow?Czy moze trzeba pozniej programowac go czy cos takiego...?

Prosze o pomoc fachowcow na tym forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli odlaczysz akumulator a stacyjka bedzie wyłaczona i nie bedzie w niej kluczyka to nie ma prawa sie cokolwiek stac.

Odlaczalem swoj licznik kilka razy i nic sie złego nie stało. Jedynie licznik kilometrow bieżących Ci sie skasuje, przebieg bedzie ok. Śmiało! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem, jak rozbierałem cały przód do rozrządu, odme, przewody, korektory itp były rozbierane kostki i myśle że warto je potraktować preparatem do styków szczególnie tą dużą od pompy, u mnie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyszczenie stykow nic nie dalo:(...urbik....a dlaczego z gory zakladasz ze to nic nie da...wiesz co jest przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem ten sam : zimno wyświetla aż w oczy pali , ciepło ( gorąco ) wyświetla słabo miejscami całkowicie niewidocznie . Słyszałem opinie że te liczniki się z czasem wypalają i jest to ich wada aleeeeee widze że jednak jest to naprawialne np. na allegro za 300 zł. ludzie się oferują że naprawią to w godzinke na miejscu i dadzą jeszcze gwarancje na 36 miesięcy . Hym .... troche drogo aleee jak komuś strasznie przeszkadza

Może ktos ma inny tańszy sposób na załatwienie tej usterki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...