Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zgloszenie szkody z AC


Rekomendowane odpowiedzi

Ty sobie to mogłeś na drugim końcu Polski zrobić. Poza tym jak sądzisz, co jest bardziej prawdopodobne- sam sobie przerysałeś 2 boki czy przychodzisz na parking, a tu z jednej i z drugiej strony komuś parkowanie nie poszło?

A kolejna sprawa- jeśli to AC to "all risk" to nikogo nie będzie wiele obchodziło co się stało. Po prostu jest uszkodzenie, zgłaszasz i koniec tematu. Wiem, że pytają co się stało, ale przy większości AC nie ma podstaw do odmowy. Więc tak naprawde nie ma tutaj żadnego wyłudzania- jedyna korzyść, że straci się zniżki za 1, a nie 2 szkody.

myslisz ze nie maja rzeczoznawców na drugim koncu polski ?

robcie jak chcecie, i doradzajcie co myslicie, nie moje lego, ale czasem warto posluchac kogos kto w tym siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie zglosilem tylko jedna szkode, ta z lewej strony na dzwiach, wyplacili 2200, mysle ze to dobra kasa, nawet jak dorzuca mi 20% zwyzek to i tak starczy na pokrycie zwyzek i pomalowanie jednej i drugiej strony....

mysle ze tamat moza zamkac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie masz ubezpieczenie, ale np. ja w PZU mam coś takiego jak ochronę zniżek do OC (płatne 10 zł) i do AC (płatne 50 zł) i jak zrobię jedną szkodę w roku to nie tracę wogóle zniżek, więc warto takie coś wykupić na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie masz ubezpieczenie, ale np. ja w PZU mam coś takiego jak ochronę zniżek do OC (płatne 10 zł) i do AC (płatne 50 zł) i jak zrobię jedną szkodę w roku to nie tracę wogóle zniżek, więc warto takie coś wykupić na wszelki wypadek.

o widzisz odobrze wiedziec, niedlugo konczy mi sie ubezpiecznie to pomysle o tym :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...