Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziury w drogach ranking najbardziej dziurawych dróg.


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga zakładam temat bo dotyczy każdego.DZIURY W DROGACH.Dziś po przejechaniu ulicy ŻELAZNEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM,złapałem się za głowę :facepalm: ser szwajcarski,a na środku słupek ostrzegawczy postawiony na dziurze głębokości z pół metra-dodam zdjęcia w najbliższym czasie.Omijajcie ulice Żelazną szerokim łukiem bo wasze zawieszanie tego nie przeżyją.

Robić foty dziur w drogach i wrzucać,miasto,wieś,droga krajowa,nazwa ulicy jeśli znana i fotka.Ranking najbardziej dziurawych dróg,jak nie macie fotki to opisać gdzie jest ser drogowy,bądź pojedynczy rów przeciwczołgowy tzw: łamacz wahaczy :decayed: Może się komuś przyda i inną drogę wybierze.

Na początek:

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

UL.ŻELAZNA na całej długości i szerokości sito nie do ominięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszszszszsz..

to bylo ze 2 lata temu. teraz juz nie da sie tamtedy jezdzic wiec smigam inna droga naokolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny kwiatek

Piotrków ul. Roosevelta

http://s12.postimage.org/6xsthsro9/DSC02045_1.jpg

Remont żelaznej łatanie dziur

http://s10.postimage.org/qx8f8arz9/DSC02044_1.jpg

dziury lajtowe :decayed: a remont widze generalny. u moich starych na wiosce przyjezdza traktorek, na przyczepie ziemia/kamienie/gruz i 3 panów w gumofilcach z łopatami i "łatają" :facepalm: czesto te łaty do pierwszego deszczu nawet nie wytrzymują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też robią na bocznych gminnych drogach gruz z kamieniołomu maja darmo takie błotko glina i trochę kamieni wszystko w pięknym różowy kolorku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Piotrkowie rondo to duże też galancie dziurawe a jechałem latem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tylko Piotrków i Radom dziurawy bo coś mało fotek,jak się nazbiera to kopiuj wklej i na e-mail do ministerstwa transportu.

Rondko owszem jakoś się rozpadło muldy jakieś powstały jak na leśnych drogach od korzeni drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może konkurs miss dziur :decayed:

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 18:44 ----------

Droga Sieniawka - Łagiewniki - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do lublina nie mam jak jeździć główna droga wojewódzka nie dość że dziurawa to i połamana,odcinek 30km to jadę i się klnę..a w centrum postawili mi wspaniały znak którego jeszcze nie widziałem,uwaga zaniżone studzienki bo doleli na zimę nowy asfalt a studzienki na starej wysokości a że i tak były zapadnięte to z parę centów będzie,i jak tu glebić jak tu do góry trzeba podnosić,nie wspomnę o pozapadanych mostkach po drodze do pracy...koszmar normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te twoje okolice tam często najfajniejszy to taki żelazny most chyba w Puławach gdzie się tiry nie mieszczą i lusterka trzeba składać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...