Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] mój ZŁOMEK << Audi A4 B5>>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na forum jestem już (a bardziej dokładnie jesteśmy) z autem od momentu jego kupna czyli od prawie roku.

Post postanowiłem założyć w celu dokumentacji wszystkich zmian i modyfikacji dokonanych w mojej Audi a także

zaczerpnąć porad od wszystkich forumowiczów z dłuższym

stażem no i pewnie nie obędzie się od słów krytyki .

Auto kupiłem od kobiety i teraz wiem że to był błąd w brew pozorą samochód strasznie zaniedbany a myślałem że

bd inaczej ale to wszystko wychodzi z czasem tym bardziej ze jak go kupowałem to była pora zimowa i w półmroku

strasznie lakier zniszczony tak samo jak i wnętrze samochodu tragiczne nie mówiąc o pękniętym bądz bardziej dokładniej połamanym zderzaku ( o tym byłem poinformowany )

a także zniszczonym błotniku a to wszystko stać się miało na parkingu ale cóż mogło być i tak .

Niestety ale technicznie jak sie okazało też nie było za ciekawie ((poniżej wy mienie co zostało wymienione )) jedno co można przyznać to

serducho jest zdrowe i w bardzo dobrym stanie ...

A więc trochę danych technicznych o wyposażeniu

- Audi A4 B5

- Rok produkcji 1997/98

- Silnik: 1.8

- elektryczne szyby przód z domykaniem z pilota

- elektryczne lusterka

- 4x airbag

- central zamek z pilota (scyzoryk)

- ABS

- klimatronik

- el szyberdach

- alu 15 ((będą inne na wiosnę ))

z technicznych rzeczy od zakupu zostało wymienione

- olej na ....

- filtr olejowy

- filtr paliwa

- filtr powietrza

- filtr kabinowy

- kompletny rozrząd ,paski ,napinacze ,łożyska pompa wody itp co w tym temacie ....

- tylnie zawieszenie

- tarcze hamulcowe przód

- klocki hamulcowe przód

- przeguby

- tarcze hamulcowe tył

- klocki hamulcowe tył

- łożyska

- odgrzybiona ,sprawdzona ,nabita klima

- LPG sekwencyjna instalacja stag 4

Modyfikacje i inne które zrobiłem do tej pory ...

- jakieś tam radyjko jvc

- głośniczki w drzwi

- nowa skórka na gałkę zmiany biegów

- CB prezydent z anteną

- przyciemnione lampy tył

- przyciemnione lampy przód

- pomalowany gril

- pomalowane zaciski hamulcowe

- oświetlenie na nogi i dodatkowe na podsófitce

- felgi 17 cali Alutec opony 225\45 (kupione sierpień)

- Wahacze komplet wahaczy MS ( koniec sierpnia)

-swiece + kable firmy NGK (wrześień)

- ręczny obszyty skórą

- uchwyt drzwi odświeżony ( przed był podrapany )

- zmiana dekorów ( srebne)

- boczki obite czarną skórą

- wymienione łożysko od wiskozy

Modyfikacje które są w planach

- nowy zderzaczek pewnie jakiś lift

- błotnik he he ( kupiony)

- jakieś koło większe (kupione)

- zawieszenie przód bądz kąplet gwintu (kupione)

- przyciemnić szybki ( chociaż sie jeszcze nad tym zastanawiam )

- być może progi i błęde na tylnią szybę

- wydech

- polerka lakieru strasznie zniszczony

- zmiana dekorów (ZROBIONE)

- zmiana boczków strasznie zniszczone (ZROBIONE obite skórą)

- kąpiel podsófitki itp (Zrobione )

A więc tak jak mówiłem nie minął tydzien od założenia postu a już znalazłem coś do zrobienia

- ręczny obszyty skórą

- uchwyt drzwi odświeżony ( przed był podrapany )

To pewnie na tyle ale znając życie coś sie jeszcze znajdzie planów jest długa lista

niestety finanse zbytnio na szaleństwa nie pozwalają ale sukcesywnie będą jakieś zmiany

i tu liczę też na was koledzy może coś mi podpowiecie ...

10877435095482675127.jpg

94002002309930346221.jpg

a to aktualne zdjecia niestety zimowe

21926163606305167959.jpg

05441471364558223553.jpg

97663134137217219949.jpg

85617630710666207560.jpg

A to moje zaniedbane ubogie wnętrze (wkrótce to sie zmieni )

66492281097454578558.jpg

10178300498558099026.jpg

57166559843694279603.jpg

69536288981916779014.jpg

zdjcie0741.jpg

zdjcie0732.jpg

A to aktualne zdjecia niestety zimowe

zdjcie0696w.jpg

zdjcie0826.jpg

zdjcie0825o.jpg

zdjcie0829m.jpg

A to moje zaniedbane ubogie wnetrze ( wkrotce to sie zmieni )

zdjcie0817l.jpg

zdjcie0823.jpg

zdjcie0822c.jpg

A to już kilka zmian które zdązyłem zrobić w wolnym czasie

- zmiana dekorów

- obicie boczków skórą

- odnowienie uchwytów drzwi

zdjcie0839y.jpg

zdjcie0840q.jpg

zdjcie0841f.jpg

nowe koło 225 45 17

po zakupie i po włożeniu troche pracy czyszczenie

DSC00247.jpg

DSC01281.jpg

Stalówki tagże przeły małe zmiany

po zakupie były w opłakanym stanie

DSC01224.jpg

zostały wypiaskowane

DSC01257.jpg

Podkład

DSC01270.jpg

Troche zabawy z oklejaniem

DSC01307.jpg

biała farba

DSC01287.jpg

BRAK zdjec z malowania czewoną farba

a oto efekt koncowy jednym może sie bedzie podobac a drógim nie ale to już kwestja gustu

mnie sie podoba są inne od wszystkich i oto mi chodziło

a wystarczyło spedzi pare wieczorów w garażu

DSC01341.jpg

a już niebawem ...

DSC01392.jpg

jak bd gotowe bedą fotki

Opublikowano

dobra baza do modów miliona zycze

Opublikowano

opusc ja jeszcze troszke na dol :naughty: z czasem pomysl o lampach z polifta :wink:

Opublikowano

wiec tak tylnie i przednie lampy wywalić wrzucić na tył II lift na przod zespolone valeo jakieś koło większe fajną 18, na dół z dziadem według uznania ale na dół i będzie dobrze

Opublikowano

Kolego lampy zmieniaj na polifty :good:

Opublikowano

złomek był tylko jeden, proszę o zmianę nazwy tematu:decayed::polew:

Opublikowano

lampy z przodu jak spod remizy w E36:wink:

troche na glebe i bedzie juz jakos wygladac

Opublikowano

tak jak koledzy twierdzę że przyciemnione lampy to nie halo trochę, z przodu zespolone a tył może diodówki?:wink: przydała by się kiera s4:naughty: i koniecznie aluski 18:decayed: to masz ładną skarbonkę ale ja też jak tylko kupiłem swoje A4 cały czas w nie wkładam hehe

Opublikowano
  • Autor
tak jak koledzy twierdzę że przyciemnione lampy to nie halo trochę, z przodu zespolone a tył może diodówki?:wink: przydała by się kiera s4:naughty: i koniecznie aluski 18:decayed: to masz ładną skarbonkę ale ja też jak tylko kupiłem swoje A4 cały czas w nie wkładam hehe

Z tymi lampami to kwestia gustu Panowie mnie to sie podobają

jak kupiłem tył był "ala leksus" przezroczyste to dopiero była wiocha

z tyłu sa diodowe lampy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.