Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana skrzyni z 5 na 6 biegowa audi a4 b6 1.8T quattro


wodi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym zmienic skrzynie biegow na 6 wie moze ktos jakie sa oznaczenia skrzyn?? do 1.8T 6 biegowych znalazlem skrzynie o symbolu GJW czy to jest 6 biegowa czy trzeba cos jescze przerabiac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jescze jedno pytanie pekla mi lapa skrzyni o numerze 8e0 399 115 A gdzie to mozna dostac bo na alegro nic nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj konkretnego linak bo tu sie otwiera glowna strona allegro

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

tak wyglda ten element

lapa.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

chyba tylko serwis nie czeka bo z uzywek to ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pieknie ale numer mojej czesci to 8E0 399 115 A a te co podales wygldaja zupelnie inaczej chyba ze z czasem wycofali ten co ja mam i wprowadzili inny

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

no to juz wiem ta lapa zostala wycofaana i zastapiona inna wie ktos jakie sa numery poduszki i podpory skrzyni pasujacej do 1.8T quattro avj

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

jezeli ktos wie cos na ten temat to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem numery podpory skrzyni i poduszki czy beda pasowaly ? numer podpory 8E0 399 263 AG / 8E0 399 263 BH numery poduszki z lapa 8E0 399 105 HB czy to bedzie pasowala wszysto prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale będziesz musiał chyba tez dyferencjał zmienić:whistling: Ja własnie bym potrzebował taki zestaw od AVJ ze skrzynią 5 do quattro:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw to ja potrzebuje zrobic u siebie te mocowanie skrzyni czekam na kogos kto wie jakie nuery podpory i poduszki z lapa pasuja do ojej skrzyni kod szkyni to FPT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...