Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik nie pracuje tak jak powinien


basik9634

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z pracą silnika na benzynie otóż jak go odpalę to nie pracuje równo szarpie obrotami nie wchodzi w obroty jest jak by zdławiony i nie ma w nim mocy dodam ze vag nie pokazuje żadnych błędów czy to może byc oznaka padającej pompki bo na gazie pracuje idealnie

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

pokazał sie mi taki błąd o numerze 16486 ale nic nie pisze od czego on jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten błąd to od przepływomierza, podaje za mała wartość. Sprawdź czy nie masz nigdzie lewego powietrza w dolocie. Jeśli będzie ok, to zrób logi to zobaczymy czy przepływka nie zaniża i nadaje się do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powietrza lewego to raczej nie ma bo do przepływomierza wszystko jest pościskane opaskami a logow nie zabardzo mam jak zrobic bo niemam wartosci jakie powinny byc i na jakim kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze ci poradzę ale u mnie pomogło, winą była źle złączona kostka od jakiegoś czujnika :kox: rozepnij kostki i sprawdzaj czy nie masz zagiętych styków wewnątrz niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie zeby jaka kolwiek kostka byla rozpinana

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 19:23 ----------

chyba udało mi sie ogarnąć ten temat z usterką pracy silnika na benzynie po zresetowaniu mapy bezyny wszystko wróciło do normy czyli chyba po prostu rozregulowała sie mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...