Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylna wycieraczka, modyfikacja - pomozcie


MirekJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, około roku temu wymieniłem w swojej audi silniczek tylnej wycieraczki (nieoryginalny), do tego dokupiłem pióro wycieraczki również nieoryginalne ponieważ te ktore zamontowałem nie pasowało do silniczka z allegro....

co sie okazalo, silniczek chodzi, spryskiwacz również, ale największy problem jest z wycieraczka, jest to jakis bubel nieoryginalny ktory ściąga tylko część brudnej szyby w dodatku mam wrażenie ze rysuje szybe,

wycieraczki nie moge wymienić na nowa bo jest to jakis podrobiony badziew,

oryginalej nie zamontuje ponieważ silniczek jest nieco inny i nie będzie wtedy funkcjonując opryskiwacz,

Prosze pomóżcie co moge zrobic a walczę z tym problem juz bardzo dlugo. Pozdrawiam i licze na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za silniczek kupiłeś?

Trzeba było kupić oryginalny używany.

Co miałeś popsute? U siebie też naprawiałem - miałem spalony silnik, kupiłem od kolegi z A3 za 20zł, i z dwuch złożyłem jeden.Działa już ponad rok

Co tu dużo pomagać zamiennik to lipa co by to nie było.

Owszem ceny są spore, ale ja wole kupić oryginał używany niż zamiennik nowy

Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem.

Wymieniłeś napęd wycieraczki na zamiennik, wymieniłeś pióro wycieraczki na zamiennik. Po drodze między tymi częściami jest jeszcze ramię wycieraczki, czy ono też zostało zmienione na zamiennik ?

A co jest nie tak z tym zamiennikiem napędu że nie da się reszty w oryginale zastosować ? Samo stwierdzenie że nie będzie to działać mnie nie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramie takze jest wymienione na zamiennik, dlatego ze oryginalne ramę nie pasuje do zamiennika

tak wyglada oryginal Na zdjeciach pokazuje tylko nakladke zeby bylo bardziej zrozumiale

oryginalne ramie wycieraczki audi a4 - Szukaj w Google

A tak zamiennika,

oryginalne ramie wycieraczki audi a4 - Szukaj w Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw tu zdjecia, bo dałeś linka do galerii i dalej nie wiadomo o co chodzi

Jeżeli ja dobrze kojarze to kupiłeś zamiennik z A3 8l, tam jest inny spryskiwacz.

Może wystarczy wymienić gumę z pióra i bedzie dobrze zbierać.

Zamiennik mogłeś kupić taki

RAMIĘ WYCIERACZKI TYŁ + PIÓRO Audi Q5 (3031882990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Podobno działa lepiej niż oryginalna z B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO TAK JAK MOWISZ, WLASNIE SPRAWDZILEM NA ALLEGRO RAMIE OD A3 i MAM DOKLADNIE TAKI SAM ZAMIENNIK AUDI A3 96-03 RAMIE TYLNEJ WYCIERACZKI (2985106424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a powiniennem miec taki ktory aktulanie nie pasuje Audi A4 B6 kombi ramię wycieraczki tył tylnej (3054688038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czyli wniosek jest teraz taki, ze dokupie oryginalne ramie z a3 albo a4 b5 bo widze ze tez takie samo jak moj zamiennik i wtedy wrzuce sobie rowniez ory wycieraczke i problem naprawiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ramię wymieniać, kup wycieraczkę A3 lub A4 B5, przecież zaczep wycieraczki powinien pasować

Swoją drogą to ramie z B6 ładniejsze, a z Q5 też

Z ciekawosci zamówilem zamiennik z Q5, bo org pióro u mnie już słabo zbiera-gumę już zmieniałem

Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...