Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina używka czy regeneracja


Ja-bol

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy odwieczne pytanie, kupiłem autko niestety turbina na wymarciu. Czy szukać jakiejś używki czy robić regeneracje, jeśli regeneracja to polecicie jakiś zakład ? Przeglądałem podobne topiki jednak widzę że są z 2011 roku, tak że dość stare.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc, od tygodnia szukam używki ale ciężko strasznie a już bym pojeździł autkiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zwykłe k03 to bym ją oddał do regeneracji przy czym roztoczył bym stronę zimną i zapodał większe koło kompresji.

Do tego wtryki i strojenie i na spokojnie będziesz miał 200KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APU elektronicznie sterowana przepustnica tak że spokojnie na seryjnych gratach 200KM po wirusie poleci. Jednak pytanie jest jeśli regeneracja to jaka sprawdzona firma.

Kto Ci takich bajek naopowiadał :naughty: regeneracja: REG-MOT Turbosprężarki Mielec - Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza, Naprawa turbin, turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne czy przepustnica na linke czy nie

ważne jest turbo, wtryski wiekszy icek i dobry chips, i kazde 1.8t bedzie mialo taki sam potencjal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne czy przepustnica na linke czy nie

ważne jest turbo, wtryski wiekszy icek i dobry chips, i kazde 1.8t bedzie mialo taki sam potencjal

Ale ja się nie upieram tutaj przy swojej wiedzy bo się po prostu nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :) ale mozesz zrobic jak kolega wyzej napisal, skoro turbo i tak idzie do rozbiorki, koło kompresji musisz zmienić na wieksze czyli wirnik ssacy, no i muszle zimną rozwiercic zeby nowy wirnik sie zmiescil i bedziesz miał troszke lepsze turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zwykłe k03 to bym ją oddał do regeneracji przy czym roztoczył bym stronę zimną i zapodał większe koło kompresji.

Do tego wtryki i strojenie i na spokojnie będziesz miał 200KM :wink:

Odnośnie zdania kolegi grzes1150 Polecam firmę:

Ream-Poland Sp. z o.o.

20-442 Lublin, ul. Abramowicka 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bar-pol olesnica robilem tam dwie sztuki, chodza do dzis bezawaryjnie, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ znajomy ;) i ręki sobie za to uciąć nie dam a o Mielcu różne opinie słyszałem :/

w mielcu nie regeneruja tylko czyszcza z zewnatrz.ja sie im dałem wyje....:facepalm::kwasny:turbo po miesiacu sie zawieszało.

ale jest tez druga firma w mielcu co dobrze robia.i to jest chyba ta firma co kolega wyzej podał linka.bo ta co w hu.. wala to jest TURBO-MOT chyba.juz nie pamietam.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...