Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Symphony II audi a4 b6 - jak zrobic wejscie usb ????


kamil112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy jest opcja zeby w tym radiu zrobic wejscie usb zeby puszczac muzyke z pendrive ??

Nie wiem - moze jakas kostka - przejściówka ?? Widzialem na allegro ze ktos mial Iphone podłączonego pod te radio.

radio_audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego radia możesz podpiąć zmieniarkę MP3 np.XcarLink,jest temat o tym w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co XcarLink, do niego oprócz pendriwe i karty SD można podpiąć i Iphone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co XcarLink, do niego oprócz pendriwe i karty SD można podpiąć i Iphone

dokladnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo. A widzieliście moze gdzies to na allegro ? A i jak Ci to kolego grało -dobrze ? chodzi o jakosc i dzialanie czy nie bylo problemow.

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (3023690079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -------- to jest to rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo. A widzieliście moze gdzies to na allegro ? A i jak Ci to kolego grało -dobrze ? chodzi o jakosc i dzialanie czy nie bylo problemow.

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (3023690079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -------- to jest to rozumiem ?

wygloda podobnie,mysle ze to jest to,a co do odbioru to mialem okolo roku,chodzilo dobrze,potem sprzedalem z radiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam.

Mam od niedawna tą zmieniarkę i jestem zadowolony.Jedyny minus to nie pokazuje nazw utworów ale mówi się trudno.Mnie to mnie przeszkadza,innym tak.

Jest droższe rozwiązanie i wszystko zależy od zasobności portfela.Znajdziesz to w temacie o MP3 w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, da radę podłączyć taki diwajs:

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-seat-skoda-vw-xcarlink-i5235211057.html

Poprostu w miejsce zmieniarki w bagażniku??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz o tym cały temat

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/198940-zmieniarka-mp3-pod-fabryczne-radio-audi/

A w bagażniku nie podłączysz bo ci kabla nie wystarczy.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...