Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi 20''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja już słyszałem, że między 16, a 17" nie ma różnicy, między 17-18" też niewielka, między 18-19" już i tak się nie wyczuwa, więc i na 20" nie powinno być tragedii :polew::decayed: Głębokim milczeniem pominę 20", brak gleby i ciułanie kasy na chińskie wyroby oponiarskie - bez urazy oczywiście:wink:

Co Ty masz jakieś braki w życiu na temat tych gum ? i co to masz za avanta 2010 r ? :naughty:

Cichaj chłystku :decayed: Jak sobie przypominasz, to nawet Ty nie wsadziłeś 20" do B6, więc cicho sza:kox:

Co do opon, to mam misję uświadamiania ludzi, po tym, jak wracając z Katowic autostradą A4, musiałem ratować miłego młodzieńca, któremu nową oponę wywaliło w kosmos po uprzednim, ślicznym i nieplanowanym drifcie na mokrej nawierzchni :facepalm:

Kolesia wyniosło przy niezbyt dużej prędkości (ok. 110-120km/h) i zaczął mi podczas wyprzedzania tańcować przed maską, po czym roz..bał oponę na garbie ostrzegawczym, montowanym na linii między pasami. Nie chciał byś słyszeć, jak się wypowiadał na temat swoich chińskich opon, po tym, jak skończył zdrowaśkę na poboczu odmawiać..

Chłopak kompletnie nie potrafił nad autem zapanować, bo jeździło jak sanie na lodowisku.

Ogólnie rzecz biorąc, to mało powinno mnie obchodzić, co kto na koła zakłada, ale czasem jest w życiu sytuacja, że dotyczy również innych użytkowników drogi - ten gość akurat wpadł mi przed nos i wyhamował ze sporej prędkości - ktoś mniej ogarnięty mógłby z niego zrobić wiatrak w takiej sytuacji:wink:

Z mojej strony tyle - bez urazy dla żadnej ze stron

A co do auta, to nie avanta, ale touringa:wink:

A Ty wsadziłeś aby głos zabierać :facepalm:

Opublikowano
kolega miał założone 235/35/19 no i długo nie pojeździł na nich bo po 2 miesiacach je sprzedał ( samochodem sie jeździło jak wozem drabiniastym bez opon :/)

widać kolega miękkim h*jem robiony:polew:

ja jeździłem na 215/35R19 więc profil dużo niższy i nie było jakiegoś dużego dyskomfortu

Opublikowano

edytowane przez moderatora: Off Topic jest gdzieś indziej

Opublikowano
Ja już słyszałem, że między 16, a 17" nie ma różnicy, między 17-18" też niewielka, między 18-19" już i tak się nie wyczuwa, więc i na 20" nie powinno być tragedii :polew::decayed: Głębokim milczeniem pominę 20", brak gleby i ciułanie kasy na chińskie wyroby oponiarskie - bez urazy oczywiście:wink:

Co Ty masz jakieś braki w życiu na temat tych gum ? i co to masz za avanta 2010 r ? :naughty:

Cichaj chłystku :decayed: Jak sobie przypominasz, to nawet Ty nie wsadziłeś 20" do B6, więc cicho sza:kox:

Co do opon, to mam misję uświadamiania ludzi, po tym, jak wracając z Katowic autostradą A4, musiałem ratować miłego młodzieńca, któremu nową oponę wywaliło w kosmos po uprzednim, ślicznym i nieplanowanym drifcie na mokrej nawierzchni :facepalm:

Kolesia wyniosło przy niezbyt dużej prędkości (ok. 110-120km/h) i zaczął mi podczas wyprzedzania tańcować przed maską, po czym roz..bał oponę na garbie ostrzegawczym, montowanym na linii między pasami. Nie chciał byś słyszeć, jak się wypowiadał na temat swoich chińskich opon, po tym, jak skończył zdrowaśkę na poboczu odmawiać..

Chłopak kompletnie nie potrafił nad autem zapanować, bo jeździło jak sanie na lodowisku.

Ogólnie rzecz biorąc, to mało powinno mnie obchodzić, co kto na koła zakłada, ale czasem jest w życiu sytuacja, że dotyczy również innych użytkowników drogi - ten gość akurat wpadł mi przed nos i wyhamował ze sporej prędkości - ktoś mniej ogarnięty mógłby z niego zrobić wiatrak w takiej sytuacji:wink:

Z mojej strony tyle - bez urazy dla żadnej ze stron

A co do auta, to nie avanta, ale touringa:wink:

A Ty wsadziłeś aby głos zabierać :facepalm:

Młody - jakby Ci to wyjaśnić - to taki żart był z tymi Twoimi 20":doh:PS - ja nawet nie próbowałem wsadzać, bo jeździłem na 18":wink:

Opublikowano

Ale ja wiem co to było :wink:

Opublikowano
edytowane przez moderatora: Off Topic jest gdzieś indziej

:yeah::takiego::grin::grin:

poza tym to za***isty pomysł takie koła do gnoju :wink:

Opublikowano

Z 70,5 nie wjedziesz na ZADEN kraweznik bez uszkodzenia.No chyba ze bedzie mial 2 cm.

Krawężniki z założenia są po to żeby na nie nie wjeżdżać - zarówno na oponach z profilem 30 i np. 70 :decayed:

Opublikowano
poza tym to za***isty pomysł takie koła do gnoju :wink:

a co ma rozmiar koła do rodzaju silnika?:facepalm:

Opublikowano
poza tym to za***isty pomysł takie koła do gnoju :wink:

a co ma rozmiar koła do rodzaju silnika?:facepalm:

nie no pewnie w 3,0 nie ma żadnego znaczenia :grin: chociaż :decayed:

Opublikowano

jak chcesz mam fotki na a6c5 na identycznych felgach podaj maila to ci wyślę

Opublikowano
  • Autor

wstaw tutaj te zdjecia bo poczte mam zje....... nie moge właczyc!

Opublikowano

Również chętnie zobaczę te zdjęcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.