Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

regenerować, kupić używane?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym szukał sprawnej używki.

Opublikowano
  • Autor
ja bym szukał sprawnej używki.

i nie obawiać się, że po 50tys też szwankować zacznie?

a sprawdze je dopiero po montażu i mechanik (co turbo oferuje) będzie jęczał, że wydziwiam z tym komputerem jak coś nie tak mi pokaże.... ;)

Opublikowano

jeżeli nie będzie luzów na wirniku to niema się czego bać. Pozatym piszesz o 50tys dla jedego to pół roku jazdy a innego 3lata więc zalezy od perspektywy. Ale ludzie robią na ori turbinie tak jak ja dolatuje 300tys i nie widać żeby miała dość. Regeneracja to już nie jest robiona na ori częściach wiec może przeżyc gwarancje i się wysrać a może i 500tys przejechac to loteria.

Opublikowano
  • Autor

Wymieniam silnik przy 300tys bo go zarżnąłem i od razu przydało by się turbo bo stare już się przycinało...

Opublikowano

jak zarżnąłeś pancernego AFNa to jestes zdolny albo ciągle z butem w podłodze jeździsz. To może w nowa turbine zainwestuj.

Opublikowano
  • Autor
jak zarżnąłeś pancernego AFNa to jestes zdolny albo ciągle z butem w podłodze jeździsz. To może w nowa turbine zainwestuj.

Nie przyznam się bo to k... aż wstyd ;)

Po cichu Ci powiem, że kiedyś nie chciało mi się stanu oleju sprawdzić i po tym zaczął trochę klekotać, a pare dni temu obstawiam, że znowu oleju malutko było i urwały się 2 korbowody i wyrżnęły dwie piękne dziury w bloku ;(;(;(

Opublikowano

WOW:shock3: no to chyba że tak. Który masz rocznik tego?

Opublikowano
  • Autor
WOW:shock3: no to chyba że tak. Który masz rocznik tego?

98r i 298tys miał jak umarł ;(

Coś mi tam z passata b5 ma wstawiać teraz....

Opublikowano

to jesli silnik i osprzet były ok to niech przekłada całość i najmniej problemów będzie a potem co Ci zostanie ze starego to sprzedasz.

Opublikowano
  • Autor

turbo od pewnego czasu non stop odcinało jak tylko mocniej wcisnąłem.... Jak je teraz wymontował to luz wirnika mówi sam za siebie. Zamontujemy je i niedługo pierdzielnie a teraz jak jest lepszy dostęp wolałbym starego nie montować...

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

jeżdżę 100tys przez dwa i pół roku....

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Turbosprężarka Turbina Audi A4 1,9 TDi (3052196441) - motoAllegro a tutaj nie chcą zdania starej turbiny? Opis ładny... wyważania i te sprawy..... tylko czy to coś warte czy tylko pic na wodę nie mam pojęcia. Mechanior też mi używkę radzi wziąźć...

Opublikowano

IMO uzywka.. bylo pare na forum do kupienia.. przeszukaj dzial Sprzedam.

Opublikowano
  • Autor

Kzałem już mu tą używkę przywieźć...

---------- Post dopisany 04-03-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2013 at 14:21 ----------

Jak to kąt początku wtrysku się sprawdzało? Bo już mi się zapomniało...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.