Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro a4 b5 bicie wału POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie po wymianie podpory wału auto zaczęło wibrować miedzy 50 a 80 km/h i teraz powiedzcie mi czy wał sie jakoś ustawia czy kalibruje??? pomocy:)

Opublikowano

zobacz czy obydwa przeguby są tak złożone że mogą pracować, to ważne bo jak jeden będzie chodził a drugi będzie złożony odwrotnie i będzie sztywny to wał wywali ci dziure w podłodze po dłuższym czasie :/

podstawowe pytanie, co za podpore wsadziłeś?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no wlasnie jaka podpore wsadzic? u mnie tez cos zaczyna pukac i nie wiem czy to wlasnie nie podora do wymiany...

Opublikowano

sa zamienniki corteco co wygladają jak ori, ale nie wiem jak z trwaloscią gumy, sama w sobie firma corteco jest ok

łożysko tylko FAG, polecam kupić FEBI w tym rozmiarze (a w pudełku i tak przyjdzie FAG) za niższą cenę - dokładnie stad kupiłem

01796 • Łożysko, cenralne łożysko wału napędowego • FEBI Bilstein • 36 zł • e-autoparts.pl

jest to takie samo łożysko jakie jeździło od nowości

osobiście zanim dowiedziałem się o zamienniku corteco przerobiłem ori podporę Lemfordera z OMEGI A (80zł) i dorobiłem mocowanie tak aby rozstaw śrub się zgadzał, póki co śmiga, łożysko jest to samo co w A4

podporę trzeba zbić z wału wcześniej zaznaczająć markerem położenie jego połówek względem siebie, aby móc przy składaniu złożyć go na wieloklinie w ten sam sposób, jest to jedyny sposób żeby go rozebrać bez ponownego jego wyważania po złożeniu

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

tu jest podpora corteco CORTECO - 600626, około 150zł jesli w ogole jest dostepne na magazynie w sklepach, i należy doliczyć do tego łożysko

Opublikowano

pioteros, dzieki. sporo mi wyjasniles:)

Opublikowano

z tym transitem rozne jaja moga byc podobno jest twardsza i przenosi wiecej drgan

ja bym sprobowal z tą corteco - bo ona jest jak ta oryginalna czyli nei bedzie zadnego rezania

jesli nie bedzie dostepna, wciaz polecam podporę Lemfordera z Omegi A

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 23:58 ----------

no i jest taniutka, 80zł

  • 4 lata później...
Opublikowano

Przerabiałem podporę z Omegi, tyle że Febi bo Lemfo jest niedostepny. Jak dla mnie od początku wydawała się za bardzo miękka. Poz łożeniu wału było ok, po jakis 500km przy mocnym przyspieszaniu na 2 i 3 biegu wał zaczynał stukać o podporę. Złożony był prawidłowo, wibracji nie było, tylko stuki. W tej chwili mam założoną ori podporę i jest ok, ale jest ona w stanie średnim i za długo nie pochodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.