Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozkładana kanapa A4 avant


MaciejK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest możliwość zamontowania w a4 b7 avant rozkładanej dzielonej tylnej kanapy??

Szczerze mówiąc nie wiem i nie rozumiem dlaczego tego nie w takim samochodzie skoro jest to w standardzie w dużo tańszych autach. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oparcie składa się z dwóch części, mniejszą część samą położysz(od strony kierowcy),żeby całość klapnąć kładziesz małą część następnie dużą,duża kładzie się z roletą

działa tak samo jak w B6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oparcie składa się z dwóch części, mniejszą część samą położysz(od strony kierowcy),żeby całość klapnąć kładziesz małą część następnie dużą,duża kładzie się z roletą

działa tak samo jak w B6 :wink:

dokładnie. siedziska jedynie się nie podnosi tylko ewentualnie trzeba ściągać .

Także jaką rozkładaną kanapę montować? nie bardzo rozumiem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oparcie składa się z dwóch części, mniejszą część samą położysz(od strony kierowcy),żeby całość klapnąć kładziesz małą część następnie dużą,duża kładzie się z roletą

działa tak samo jak w B6 :wink:

dokładnie. siedziska jedynie się nie podnosi tylko ewentualnie trzeba ściągać .

Także jaką rozkładaną kanapę montować? nie bardzo rozumiem :dontknow:

chyba że o siedzisko chodzi??????????

ale jego nie trzeba ruszać

kolega musi się bardziej sprecyzować o co mu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym siedziskiem trochę spierdzielili to fakt mogli dać jakiś "zawiasik" ułatwiło by to nieraz życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o siedzenie.

A czy jest możliwość zamontowania rozkładanego siedzenia??

TO jest dla mnie nie porozumienie że w takiej klasie samochodzie nie ma czegoś takiego. Zrozumiał bym to jeszcze gdyby to było w sedanie, ale w kombi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uj wie , niech sie ktoś mądrzejszy wypowie. a jak idzie w b8 ? tak samo jest z siedziskiem jak w b6/b7 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest tak też w B8 to na pewno jej nigdy nie kupie, tylko wskoczę poziom wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego siedzenie/siedzisko nie jest rozkłada ani w b6/7 ani w b7 bo po położeniu oparcia podłoga jast równa

b6/7

3041401871.jpg

b8

3066523737.jpg

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

po co ci ją składać?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po położeniu oparcia, kładąc je na siedzenie, podłoga bagażnika i tego oparcia jest równa?? Chyba tworzy równie pochyłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po położeniu oparcia, kładąc je na siedzenie, podłoga bagażnika i tego oparcia jest równa?? Chyba tworzy równie pochyłą.

zaraz po złożeniu nie ale jak obciążysz robi się już płasko

generalnie istnieją dwa sposoby na składane tylne siedzenia:

- taki w którym odchylamy siedzisko i kładziemy oparcie

Zalety: wyższa przestrzeń załadunkowa, płaska podłoga zaraz po złożeniu, siedzisko zabezpiecza obijaniem tyłu foteli przednich w razie przesuwania elementów

Wady: konieczność demontażu zagłówków lub innego systemu ich chowania, krótsza przestrzeń załadunkowa, wykonanie więcej czynności obsługowych, nie przewieziemy pasażerów z tyłu jeśli siedzisko kładzie się w całości (nie ma sensu dzielona kanapa), niskie oparcie tylnych siedzeń, ciężkie metalowe siedzisko.

- taki w którym kładzie się tylko oparcie

Zalety: łatwość obsługi - jednym ruchem jedną ręką, dłuższa przestrzeń załadunkowa, nie trzeba demontować zagłówków, możliwość składania 1/3 lub 2/3 części oparcia a tym samym umożliwia to przewóz osób z tyłu.

Wady: niższa przestrzeń załadunkowa, nieco pochyła podłoga zaraz po złożeniu

Mi drugi system lepiej pasuje i całe szczęście taki jest w audi

Mnie drażni jedna rzecz w B6 w stosunku do B5 ... mianowicie w B5 bez problemy można było zdemontować roletę przy rozłożonej tylnej kanapie w B6/B7 aby zdemontować roletę trzeba pochylić oparcie lub je położyć aby wyjąć roletę - w czasie załadunku gdy zdyszani chcemy szybko zapakować auto to spore utrudnienie. No i dlaczego ta roleta jest tak ciężka!!! toć waży z 15 kg kobieta z tym będzie miała problemy.

Brakuje mi jeszcze patentu z Opla Omegi ... a chodzi o możliwość położenia oparcia przedniego fotela pasażera do przodu i w ten sposób mamy strasznie długa przestrzeń od kokpitu do klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 avant nie jest przystosowania do wożenia desek z tartaku. Jak chcecie cały czas coś dużego wozić w aucie to kupcie dostawczaka :wink: Mi tam wystarcza tak jak jest. wózek sie mieści, okolo 240cm można włożyć po złożeniu małego oparcia. Wiadome że raz na jakiś czas chce się cos większego przewieść. Audi przewidziało do tego celu bagażnik dachowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...