Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siada dwumas . Co zakladac? 1.8t 220km 310nm


dawid97531

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem dotyczy a4 b6 1.8t avj po modach DP,TIP,440cc,stozek ITG ,Forg 007, turbo k04 . Zostalo wystrojone na 220km i 310 nm . Dwumas siada a na strojeniu koles powiedzial ze turbo ma wiekszy potencjal wiec, nie chcial bym sie ograniczac ze wzgledu na sprzeglo. Co zakladac ? chcialbym zrezygnowac z dwumasu dodam tez ze chcialbym zeby sprzeglo wytrzymywlo do 430nm(moze kiedys wiekszeturbo). Juz prawie kupielem zestaw tarcza i docisk Sachs Performance + koło jednomasowe (lekkie i wyważone) = 2200zł jednak ze w tym miesiacy cena poszla do gory i juz troche to przeroslo moj budrzet co proponujecie ? Dodam tez ze temat sprzegla przerabiam po raz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzikowski to byla pierwsza opcja, jednak doczytalem ze kiedys robil dobrze a teraz troche gozej mu to idzie. Wiesz jak to jest z tymi regerecjami. ostatecznie kto wie czy nie bede robil u niego koszt przerobienia dwumasu na jednomas tarczy,ze wzmocnionym dociskiem sprzegła o około 30-40 % . wzmocnienie docisku o jedna trzecia 2000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie tanio ale mało kto się tym jeszcze zajmuje...No własnie Piotrek ma racje - ty masz skrzynie 5gang to podejdzie ci może sprzęgło AWX a ono dotego setupu po korekcie powinno dac rade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relacje co i jak, tez mam A4B6 1.8T AVJ i powoli mysle by cos wiecej wycisnac z tego silnika bo moment obr z serii mnie nie satysfakcjonuje

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za ile wyrwałeś ? i w jaką moc celujesz bo z tym sprzęgłem to można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...