Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OC Komisowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem motocykl na komisowym OC, ważnym jeszcze przez niecały miesiąc, ale przy sprzedaży powiedziano mi że OC będzie jeszcze ważne 3 dni. Zapytałem się Pana google i co osoba to inna wypowiedź. Jest na forum może ktoś kto ogarnia te tematy??

Nie chciałbym wykupować OC bo przegląd kończy mi się pod koniec marca i wtedy też chciałem wykupić nowe OC już roczne na mnie. No i jeszcze trochę zimno więc narazie strzała stoi i odpoczywa więc po co mi OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm waznie caly miesiac a sprzedajacy powiedzial ze jeszcze 3 dni, a co pisze na polisie ?

co do polisy to mozesz poczekac ( z tym ze mozesz dostac kare za brak oc chyba 2500zł) a co to za roznica czy oplacisz teraz czy za miesiac ? przeciez to smieszne pieniadze, a pozatym przeglad na przyszły rok wypadnie dzien wczesniej, za dwa 2 dni wczesniej itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polisie jest napisane do 25 Marca, nie lubię mieć przegląd w innym terminie co OC, bo wtedy zawsze o czymś zapominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazajcie na te ubezpiecznia komisowe , sam pracuje w ubezpieczeniach - wiem czy to śmierdzi najlepiej w dniu zakupu albo w najblizszym czasie ubezpieczyc :) rozne sytuacje juz byly , wiec wiem co mowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis ma możliwość rozliczania się z ubezpieczalnią za każdy dzien miesiąca osobno, pomimo tego że na polisie pisze inaczej, może zgłosić swojemu agentowi że danego pojazdu już nie ma i polisa wygasa dzięki czemu komis płaci tylko i wyłącznie za te dni gdy pojazd był faktycznie u niego.

Jeśli Pan w komisie powiedział Ci że masz jeszcze 3 dni to go posłuchaj, ponieważ są to 3 dni za które on zapłaci ale potem martw się sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...