Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana postojówki


p_wisniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepalila mi sie zarowka postojowa po lewej stronie, chciale ja wymienic w tradycyjny sposob ale niestety jest za malo miejsca i obawiam sie ze bede musial wyjmowac reflektor. Czy ma ktos moze opracowany patent na moj problem? pozdrawiam serdecznie i dziekuje za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wymienić bez wyjmowania reflektora, ale przyznaje nie jest to takie łatwe....

Trzeba mieć małe ręce, albo poprosic kogoś z takimi dłońmi :)

Najpierw zsuń sprężynę z klapki zasłaniającej dostęp do postojówki, potem odchyl i wyciągnij do góry klapke i już widzisz postojówkę.

Ja do wyjecia użyłem takich szczypców zgiętych przy końcówce...to takie narzędzie elektryka....

postojówki nie ciągnij na siłę, najpierw trzeba scisnąć do środka zatrzaski i dopiero pociagnąć na zewnątrz lampy....

To nie jest takie trudne jak pisanie o tym... powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze przepaliła mi się postojów ka od strony kierowcy odkręciłem śrubkę od dekielka zatrzaski z góry puściły ale dekielek nie chce wyjść niby nic go nie powinno już trzymać bo się odchyla i jest szczelina ok 4 cm ale nie wiem co dalej? Może lepiej wyciągnąć reflektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kluczem nie było problemu bo sobie dospawałem kawałek. Żarówkę udało się kupić i właśnie się zastanawiałem czy muszę jechać go ustawić ale już wszytko wiem. dzięki chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...