Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwa napis quattro


talaksonik

Rekomendowane odpowiedzi

Da się go zdemontować, od tyłu ma stopione kołki. Wystarczy skalpelem ściąć stopienia i wypchnąć, trzeba tylko uważać, bo można łatwo połamać napis quattro. Niestety po demontażu będzie wnęka na ten napis.

A tak to wygląda od tyłu:

cb4377053f13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj namiar na folie z karbonem (ile to kosztuje moze jakis link?), gdzies to u kogos widzialem na fotach i prezentowalo sie naprawde super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja demontowalem ten znaczek u kolesia i wlasnie tak potem wygladal ale po oklejeniu dekorow zamontowalem ten sam znaczek ale z a6 a on ma od tylca takie zatrzaski blaszki co go trzymaja cos takiego jak w dekorach b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-70%! ORACAL 125x50 Karbon Carbon 3D+ GRATIS 2 led (3113192926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja kupiłem ta i wystarczy na cały samochód.Jeszcze mi zostało tylko dwie listwy na konsoli.Wrzucę foto jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox ja czekam z wielka niecierpliwoscia na fotki sam mysle o tym wiec moze wkoncu skusze się :D powiedz jeszcze tylko ile jej wziales tzn w 1 kawalku? jaki wymiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za info, rozumiem ze tek kawalek starczy na oklejenie wszystkic dekorów wewnatrz? 2xpopielniczka ramka skrzyni biegow listwy na drzwiach i z deski rozdzielcz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to czekam na foty ze swietnie zapowiadajacego sie efektu koncowego.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_0432.jpg

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

IMG_0433.jpg

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

IMG_0434.jpg

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Ten karbon w aukcji wystarcza na obklejenie wszystkich dekorów w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. a inne trzymają gorzej? od firmy 3M to napewno bede przyklejał dwustronną taśmą spojler na klape bagażnika :decayed: a tak wogole Maciek Ty swoje dekory oklejales czyms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...