Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dzwięk podczas jazdy.


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro spróbuje :) Tylko chyba nie za mocno bo jeszcze urwe ? :) Ma ktos jeszcze jakies pomysly ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma prawa nic się urwać jak się urwie to znajdziesz przyczynę jedną nogą dość mocno na tłumik druga na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprubuje sobie w sobote lepiej :P A jeszcze zauwazylem, ze jak skrecam w prawo to dzwiek troche ucicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebul zacznij głośniej słuchać muzyki podczas jazdy, wszystkie dźwięki ucichną:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebul zacznij głośniej słuchać muzyki podczas jazdy, wszystkie dźwięki ucichną:decayed:

Takie rzeczy to sie robi w starych rupieciach, a nie audi ^^

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 11:04 ----------

Wrzucilem filmik ktory dzis nagralem

Zippyshare.com

Od 2:47 najlepiej slychac te wibracje, ten dziwny dzwiek o ktory mi chodzi, czy ktos moze po tym poznaje co to moze byc ? Dodam ze lekko sie nasila jak skrecam w jedna strone, a ja w druga to troszke jakby cichl, ale nie do konca cichnie.

Od 1:21 tez je troche slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichlo ci calkowicie , czy ta knie do konca ? bo mi nie do konca, ale wyraznie sluchac ze raz glosnirej raz ciszej

Drogie jest lozysko jakies dobre ? Jaka firma jest dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz głośniej Ci słychać bo robisz obciążenie na tą stronę co huczy Ci łożysko. Mi prawa strona huczała, zaś lewa tak jakby sprężarka pompowała.

Firma, SKF - FAG - ew, RUVILLE.

//

Wjedź na podnośnik i kręć kołami, będziesz słyszał które huczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak bede obracal kolo reka to powinno byc slychac cos ? Hmm czyli jak skrecam w lewo i jest glosniej to bedzie prawe lozysko ?

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Nagralem filmiki jak ruszam kolem :

1

Zippyshare.com

2

Zippyshare.com

Tak jak na 2 trze to lozysko czy wszystko jest ok ?

Bo krecilem kolami przednimi bo jak jade to wydaje mi sie ze to wlasnie z przodu slychac ten dzwiek.

I jeszcze pytanie, na przodzie jest samo lozysko , czy z piasta ? Bo na allegro widze samo lozysko i lozysko z piasta, w motoryzacyjnym mi gosc mowil ze to piasta jest i nie ma samego lozyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko jest z piastą, nr FAG: 713 6104 30

Kolego, podjedź na warsztat i niech Ci sprawdzą łożyska a nie tracisz czas na nagrywanie marnych filmików, stwierdzić diagnozę łożyska to zaledwie 5 minut. Jeśli masz jaja to sam to zrób, koło do góry i przekręć dobrze. 1000% że łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalem sam sprawdzic i sie upewnic filmikiem, bo chce za tydzien podejchac do kolegi zeby mi rorzad wymienil i przy okazji lozysko. Tylko nie wiedzialem czy to ono czy cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...