Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzialem Twoje zyczenia w innym dziale :shocked: Lepiej nie wklejaj :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry!! ale piździ!! z domu dziś nie wychodzę. naszczęście wszystko już kupione także mam spokój. ykk ma porządne życzenia, ciekawe ile smsów by to zajęło hyhyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson Odpowiem na pytanie.. :naughty: jak mialem darmowe to sie uparlem i wyslalem. Podlaczylem telefon pod kompa, no i wyslalem..

Jakies 25 smsow.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał to wszystko czytać z tel. to bym sie chyba załamał!! buahahahaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry!! ale piździ!!

A w Rzeszowie bezchmurne niebo, słonce swieci i -3 stopnie... Pogoda rewelacja.

Iverson Odpowiem na pytanie.. :naughty: jak mialem darmowe to sie uparlem i wyslalem. Podlaczylem telefon pod kompa, no i wyslalem..

Jakies 25 smsow.. :kox:

Tobie to sie naprawde nudzi widze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk a to ciekawe... odleglośc ok 80 ok a róznica 5 stopni..., jak by tak iśc dalej na zachód to strach pomyslec jaka temp. mogła by być np. we Wrocku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, a nie pamietasz jak jechaliśmy na spota do Tarnowa?? U nas świeciło słońce, a w Tarnowie padał snieg...

Wiec nie powinna cie dziwić taka różnica temperatur... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder no pamietam, pamietam... w Rzeszowie slonce, furki czysciutkie a w Tarnowie deszcz i zimno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie w szeregach wiśniowego avanta B5 1.9 tdi 110 z przyciemnionymi szybkami!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson ja takiego nigdy nie widziałem... ani na spocie ani na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyjeżdżałem z Tbg w stronę RZ i specjalnie go wyprzedziłem i nawet chciał się ścigać---no to go objechałem :polew: hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba sie nad czyms zastanowic...

Jak wracalismy ze spotu z Tarnowa to w rozmowie z Szuderem i GM padło hasło że w przyszłości mozna by ustalić jakąs stałą date naszych spotów w Rzeszowie i pomyslalem zeby ten temat zapodac na forum do rozważenia... Stałą miejscówke juz mamy (parking na Podpromiu) to moze teraz jakis stały termin... przyszło mi do głowy zeby spoty były w kazdą pierwszą sobote miesiąca..., tj. np. 5 stycznia, 2 luty, 1 marzec itd... gdyby każdy z góry wiedzial kiedy jest spot to mogłby wczesniej wygospodarowac czas na spot z klubowymi kolegami :naughty: Co o tym myslicie? A może ktos ma jakies inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!! jak jest Was paru chętnych to zawsze można się spotkać. Ja w miarę możliwości też będę przyjeżdżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzilo mi o to zeby ustatalic stałą date spotów zeby kazdy z góry wiedzial... a w miedzy czasie zawsze mozna zrobic spontan-spota jak by sie nudziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, Ty to masz pomysły... :thumbup:

Ja, jak zawszę jestem chętny na każdy termin... :thumbup: Ale oczywisćie stała data, z góry wiadoma i znana wszystkim zainteresowanym, jest super rozwiązaniem...

A jak bedzie nas więcej (po promocji kalendarzykowej) to mozemy robic spoty nawet "co tydzien"

Ps.

Ja dzis rozdałem 4 kalendarzyki, na parkingu pod TESCO, ale dużo fajnych A4 widziałem po drodze, ale nie miałem jak wręczyć kalendarzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...