Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale jakie to kopcenie jest. tylko przy starcie , czy ciągle podczas przyspieszania na każdym biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na każdym biegu przy przyspieszaniu[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 09:54 _________________________________________________wydaje mi się że za dużo jest podciagnięte. było 141 a jest 170 KM [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 09:55 _________________________________________________chyba trezba złagodzić tą mapę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 170 kucach to nie powinno Ci kopcić caly czas. Dym przy ruszaniu tak ale nie cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki termin najbliższego spotu koliduje z Grand Prix Bahrajnu: niedziela: 13.30 - 15.30 , i co teraz? ;(

Mam wybierać?? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przed wgraniem softu robili logi dynamiczne, widziałeś jak tuner "rysował" soft, bo moze gotowca Ci wgrali i w tym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem ich dlaczego tak dymi to powiedzieli że wyślą do producenta tej mapy zapytanie dlaczego i żeby przesłał łagodniejszą mapę. da to coś?

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 10:07 _________________________________________________tak mam wykres i wszystko[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 10:07 _________________________________________________poczekam do poniedziałku i zobaczymy co wymyslą, może akurat po wgraniu łagodniejszej mapy nie będzie tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami różnica paru km i kilku Nm i brak dymu, spróbuj ze słabszą mapą jak to nie pomoże tzn. , że motor chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za duża dawka dolanego paliwa-to zawsze będzie kurz,chyba ,że sobie turbo na wieksze wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sami map nie pisali tylko wgrywali i nic więcej. Nie ma to jak pojechać do prawdziwego tunera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiekszość firm tak robi mają ogarniętego chłopaczka, wysyłają mu mapę ori auta, ten tam wyreza nową mapę wtrysku,wgrywają, jak klientowi pasuje to ok. a jak nie to do poprawy. tak się pieniądze w kraju robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy8416 ja mam to samo tyle, że w B5 i też AT2000. Wysyłają netem soft i dostają za 20 minut przerobiony. Mi przydymia jak nacisnę na gaz. Ten ich koleś mocno podciąga te softy bo mi ze 114PS wyszło 145PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm później wszystkie po takim programie jeżdżą jak mondeo Tdci :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle, w końcu ja tego dymu nie wącham :tongue4: Spalanie na spokojnej trasie potrafi zejść do 5L/100, w mieście czasami nawet ponad 7L + niezły batory jak dobrze przywale :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady :) trzeba będzie się nad tym poważnie zastanowić. Mój być może dymi bo podobno mam dziurkę w wężu pomiędzy IC a turbulum (do wymiany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...