Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?


mysior1991

Rekomendowane odpowiedzi

witam . dzisiaj zgasło mi podświetlenie przebiegu . czy to spaliła sie dioda ? czy wyświetlacz ? jak sie za to zabrać ? co z tym zrobić ? z góry dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej żaróweczka się przepaliła. wyjmij licznik jest przykrecony 2 wkretami i poprostu od tyłu ja wymień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad kierownicą ściągasz taką osłonke i pod nią masz wkręty. Potem wkładasz ręke pod licznik i odpinasz 2 kostki i tyle :wink: kup żarówke z oprawką 12V 2W coś takiego

zarowka-podswietlenia-zegarow-audi-a4-b5-95-01-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , bede dłubał :wink: jak coś to dam znać

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 19:32 ----------

wydłubałęm , wymieniłem ale teraz mi sie świeci błąd airbagu ? co mogłem źle zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mam vaga :kwasny: jestem początkujący

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

jeszcze do tego chciałem wymienić żarówke to k**wa nie świeci , postojowa świeci a zwykla nie , mam 3 inne i żadna nie chce świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mam vaga :kwasny: jestem początkujący

A poczatkujący to nie powinien mieć VAGa? :wink:

Pewnie włączyłeś zapłon przy niepodłączonych zegarach. Nie gaśnie czasem ten AIRBAG po minucie, dwóch?

jeszcze do tego chciałem wymienić żarówke to k**wa nie świeci , postojowa świeci a zwykla nie , mam 3 inne i żadna nie chce świecić

To dla mnie nie do końca zrozumiałe. Postojowa świeci, a zwykła nie. Która to "zwykła"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie tak zrobiłęm jak mówisz , bo rzeczywiscie po 2 minutach gasnie . czyli wystarczy wykasowac blad ?. moze i powinien , musze dopiero ogarnac . pełno modów juz zrobilem , ale zawsze mi ktos z tym pomogl . teraz zaczynam sam :wink: zwykła czyli mijania . napiecie w kostce bylo . poruszałem tymi kablami obok i działa . idzie taka wiazka do lampy i to cale bylo takie popaprane , poizolowane , poruszałem tym i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydłubałęm , wymieniłem ale teraz mi sie świeci błąd airbagu ? co mogłem źle zrobić ?

następnym razem wystarczy odpiąć aku przed wyjęciem licznika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydłubałęm , wymieniłem ale teraz mi sie świeci błąd airbagu ? co mogłem źle zrobić ?

następnym razem wystarczy odpiąć aku przed wyjęciem licznika :wink:

Wystarczy kluczyki schować w kieszeni. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede miał nauczke :decayed: ale zgubiłem też śrubke od lcznika , nie nadaje sie do takich prac , nie mam cierpliwosci :facepalm: a tak swoja droga nie mace kogoś żeby mi tempomat zmontował ? mam juz manetke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...