Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Przepustnica(egr?) problem


A4B5AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem wymienianą przepustnicę(egr?) i dzisiaj chciałem założyć górną osłonę silnika, a okazuje się, że to czarne cięgno plastikowe z lewej strony idzie w górę i w stronę zderzaka, zamiast w dół i w stronę ściany grodziowej przez co nie da się zamontować osłony bo odstaje mocno i teraz pytanie czy trzeba wymienić całą przepustnicę czy wystarczy ten element z boku jakoś przemontować albo wymienić???

Przesyłam link do fotki.

http://s9.postimage.org/q60b1tg9r/WP_000038.jpg

Prawdopodobnie to jest od 1,4 tdi egr, więc czeka mnie raczej reklamacja i wymiana nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupowales taki EGR, czy jakis niezdolny mechanik?

Jesli masz stary EGR to mozna by sprzobowac przelozyc mocowanie tego plastikowego grzybka, ale raczej nie da rady, bo ten na zdjeciu ma mocowanie na dwie sroby lezace poziomo, a powinny byc pionowo(przynajmniej ja mam tak w swoim AJM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupowales taki EGR, czy jakis niezdolny mechanik?

Jesli masz stary EGR to mozna by sprzobowac przelozyc mocowanie tego plastikowego grzybka, ale raczej nie da rady, bo ten na zdjeciu ma mocowanie na dwie sroby lezace poziomo, a powinny byc pionowo(przynajmniej ja mam tak w swoim AJM)

spróbuj tak jak kolega radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to kupował i zakładał, nie ma problemy żeby mi to wymienił, tylko kwestia czy mam się z tym spieszyć( czy ma ten zły egr na coś wpływ), czy jeśli wszystko jest ok, to nie trzeba tego na gwałt wymieniać?

Ten olej na tym zdjęciu to normalne jest? Bo właśnie dlatego, że leciał olej z niego kazałem go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jezeli ci EGR wymienili w warsztacie to idz do nich z reklamacja i niech wymienia na własciwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...