Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka znow miga ( płyn ? czy zimny silnik )


Treys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj przy -10 chciałem odpalić samochód , odpalil ale po czym zaświeciła się kontrolka https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrXbYLQjzX3orjgUEJsAF4XDoPM8xUgVNZxyX6t-PNVXrOLq8Q i zaczeła pikać , elektryka w samochodzie zaczeła wariować i zgasła , wczoraj miałem problem z kontrolka hamulca ręcznego i tez pikało ale problemem był akumulator , wczoraj go ładowałem i było wszystko ok ale dzis znów ledwie co był nadałdowany , czy to on jest problemem ? ( płynu do chłodnicy mam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zmień język na angielski, bedzie wiadomo co to za komunikat chyba ze ktos zna niemiecki. Jesli masz vaga to 5 min roboty wchodzisz w 17 Instruments nastepnie 10 Adaptation wpisujemy wartość 04 pojawi sie wartość z przedziału od 1 do 7, gdzie: 1 język niemiecki 2 język angielski 3 język francuski 4 język włoski 5 język hiszpański 6 język portugalski 7 język czeski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest opis z mojego samochodu , tylko z google dałem tylko screen że taka kontrolka mi się swieciła ( dolałem płynu teraz choc go było wystarczająco i przestała ) jedyne ten akumulator jest kaup i chciałem się dowiedziecz czy to bylo przyczyna ( i tak go wymienie za tydzien ) jak na razie wszystko chodzi ok znów w samochodzie co do vaga nie mam ale postaram się zeby mi zmienili jezyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku może być winny, ale najlepiej podjedź gdzieś do serwisu i sprawdź sobie jego sprawność, bo może się też okazać, że coś go rozładowywuje i nawet jak włożysz nowy problem będzie nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...