Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] DZiwny objaw w przednim lewym kole??!?!?!?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zauwazyłem w moim samochodzie dziwny objaw w przednim lewym kole. Kiedy poruszam sie na wprost nic wlasciwie sie nie dzieje, natomiast kiedy jade powyzej 80 km/h w długich prawych zakretach pojawia sie dzwiek taki jak w momecie najechania na przerywana linie na autostradzie. Nie jest to jednostajne "buczenie" ktore mogło by sugerowac utrate łozyska- choc nigdy nic nie wiadomo. Dzwiek ten przypomina sytulacje w ktorej bylo by odkrecone kolo- oczywiscie sprawdzone sruby trzymaja mocno. W stacji diagnostycznej nie stwierdzono luzów w zawieszeniu. Na "szarpakach" nic nie wyszło, takze dokladne ogledziny nic nie wykazały. Bardzo prosze o pomoc i porade. Pozdrawiam.

Opublikowano

cięzko powiedziec z tego opisu co moze być przyczyną, trzeba wziasc do auta jakieś speca i sie przejechac aby posłuchał tego "buczenia" moze opona jest cos do kitu....

Opublikowano
  • Autor

Witam

Ciezko jest opisywac dzwiekowe objawy bo ile słuchaczy tyle dzwięków. Ten moj najbardziej obrazowo przypomina tak jak napisałem dzwiek jaki dochodzi kiedy najedziemy szybko na "wypukłą" przerywana linie na równej drodze. Nie jest jednostajny i monotonny tylko cykliczny... Opony sa nowe- maja 2 tys km przebiegu, poza tym przekładałem juz przód z tyłem i niestety nie przyniosło to efektu...

Opublikowano

Pewnie łożysko do wymiany.

Opublikowano

Koleszko.u mnie było cos podobnego.Po wymianie klocków z przodu.Zawiecha była OK.Sprawdzałem w warsztacie.Okazało się ,że klocek miał luz w jażmie.A nowiutkie za około 200zł.Po wymianie jest super.

Opublikowano

Witam panowie

Koledzy maja racje ze ile klubowiczow tyle odglosow, ja mialem cos podobnego i to byl walniety przegub.

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam!

mam ten sam problem. pojawil sie pare miesiecy temu po wymianie gornych przednich wachaczy. lozysko wymienilem ale nie pomoglo. 2 dni po wymianie znowu sie pojawilo. taki sam dziwiek co kolega rhundla opisuje. pojawia sie najczesciej gdy jade przez ok 10 min 100-120 km/h i musze zwolnic do 60-80. w momecie jak skrecam kolami lewo/prawo albo hamuje dziwiek ustaje(na molement skretu lub hamowania) jka ktos wie co to byl bym wdzieczny za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.