Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kleksiu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam! mam ten sam problem. pojawil sie pare miesiecy temu po wymianie gornych przednich wachaczy. lozysko wymienilem ale nie pomoglo. 2 dni po wymianie znowu sie pojawilo. taki sam dziwiek co kolega rhundla opisuje. pojawia sie najczesciej gdy jade przez ok 10 min 100-120 km/h i musze zwolnic do 60-80. w momecie jak skrecam kolami lewo/prawo albo hamuje dziwiek ustaje(na molement skretu lub hamowania) jka ktos wie co to byl bym wdzieczny za pomoc.
  2. witam mam ten sam problem. w pozycji neutralnej po przekreceniu stacyjki wycieraczki robia 6 cykli i staja w losowej pozycji. wymienilem przekaznik wycieraczek ale nie pomoglo. mialem ten problem ok miesiaca temu i tez sam sie naprawil, niestety tydzien temu znowu zaczelo sie sypac. pozostalo mi sprawdzic wlacznik na kolumnie kierownicy. EDIT: problem rozwiazany: przekaznik/modol czasowy sie przepalil i wycieraczki wariowaly
  3. Mam na imie Kacper mam 22 lata. jestem posiadaczem audi a4 1.9 TDi '99 rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.