Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypienie


dawid.bary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem że podczas jazdy po nierównościach coś mi skrzypi w tylnej części samochodu, coś w okolicach kanapy (Avant B6) strasznie mnie to drażni nie wiem co może być tego przyczyną, może ktoś miał podobny problem i wie jak zaradzić. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj takie skrzypienie pojawia się podczas wożenia teściowej, sprawdź czy u Ciebie to też jest przyczyną problemów i wyeliminuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty żartami, miałem podobnie tylko właśnie nie pamiętam czy to była roleta ocierająca, czy oparcie tylnej kanapy, chyba kanapa i też mi skrzypiało przy minusowych temperaturach, nawet był z tym założony topik, ale nie mogłem znaleźć, odchyl oparcie o zobacz gdzie się styka gdzie masz przytarty plastik, jeśli nie oparcie to jeszcze z ta roletą pokombinuj. Trochę cie nakierowałem myślę, że wystarczy jak znajdę ten topik to ci linka wkleję. pozdro

znalazłem

"Witam. Miałem te sam problem. Trzeba przesmarować dolny zawias trzymajacy oparcie dwie śrubki 13mm wyjąc bolec przesmarować i gotowe.Troche mało miejsca ale jaka ulga"

Stawiasz PIWKO

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b6-ake-skrzypienie-gdzies-prawej-strony-tylnej-kanapy-oparcia-18785/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, jesteś wielki:D zaraz się zabieram za eliminację tego skrzypienia, do szału mnie już to doprowadzało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak poszło, u mnie po jednorazowej eliminacji juz sie wiecej nie pojawiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...