Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka śruba łączy oba wachacze górne w A4'97


golab24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, jakiego rodzaju śruba łączy oba wachacze górne w przednim zawieszeniu, chodzi o to ze musze ja wykrecic a nie wiem czy ma gwint na calej dlugosci czy tylko tam gdzie nakretka. Za cholere nie chce wyjsc a nie chcialbym ja zaczac wybijac jak ma gwint na calej dlugosci.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz ją wyjąć, to :

po 1. kup nową (w motoryzacyjnym, śrubę do tego przeznaczoną) nie w sklepie żelaznym :grin: (4-5 zł)

po 2. oczyść szczotą i popsikaj jakimś środkiem śrubę

po 3. aby ją wyjąć, i żeby wyszła to musisz niestety napi.......... tak długo aż wyjdzie, a troszke siły trzeba użyć, nie ma innej możliwości.

po 4. przed montażem i włożeniem śruby , oczyść i posmaruj otwory - będzie dobrze :grin:

Tak było w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba ma gwint tylko w pierwszej części tam gdzie nakrętka. Zapieka się w środkowej części także dużo odrdzewiacza i odczekać poźniej z tyłu nałóż klucz i próbuj kręcić z umiarem(coby jej nieurwać) w lewo i w prawo pomagając sobie młotkiem. Niektórzy podgrzewają tą część i śruba wyskakuje bez bólu. Nowa śruba w ASO kosztuje 3,5 zł a nakrętka 6,5 zł. Acha i w żadnym wypadu nieodginaj miejsc gdzie wchodzą sworznie wachacza. To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Po 2 godzinach mocowania wachacz wymieniony, auto smiga az milo.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...