Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wymontować prowadnice zaglówka b7


Rado83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Mam problem z wymontowaniem tylnego oparcia siedzenia ( dodam ze oparcie bez możliwości składania )

Siedzisko wyjolem zaglowki także tylko prowadnice ani rusz z tego co wydaje mi sie musi być mechanizm zapatkowy czy cos w tym stylu w środku są takie miejsca jakby trzeba było tam przycisnac ale aż trzy więc nic takiego nie posiadam aby tam zmieścić jeżeli wogole tak to sie robię , liczę ze ktoś powiem mi jak to zrobić lub może jakie narzędzie trzeba użyć kupić

Dzieki pozdr.

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda w B6 ale po prostu szrpnąłem i same wyszły, nic się nie połamało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja powiem ze tak mocno to atakowalem ze myslem ze pól auta zlame ale nic , a jak to wyjoles to jak to sie wogole trzyma u samego dołu czy trochę wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnij to energicznie do góry i wyskoczy. Sam wyciągałem kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz dokładnie ten sam problem co ja. Twoja prowadnica zapewne w środku posiada 3 jakby zapadki (mniej więcej na środku prowadnicy) o takie:

IMG_2537.jpg

IMG_2535.jpg

U mnie troszkę zmasakrowane różnymi rodzaju śrubokrętami i drutami :decayed:

One nie trzymają prowadnicy, nie wiem w ogóle po co one tam są. Prowadnica trzyma się na trzech jakby zaczepach ale na samym dole

Tak ona wygląda:

DSC_0515x.jpg

Ciężko ja wyciągnąć, chociaż co niektórym się udaje. Ja tak jak już Ci wcześniej pisałem wyciągałem je w inny sposób który opisałem w tym temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/

Zapytaj w serwisie może trafisz na kogoś normalnego co Ci to wyciągnie za powiedzmy flaszkę. Jeśli Ci nie pomogą to albo moim sposobem albo dorobić przyrząd do wyciągnięcia tych prowadnic.

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki juz wyciagniete ale w kawalkach :/ , wydaje mi sie ze moze w lato wyszlo by cale bo cieplo a ze to zima to wszystko twarde I kruche no nic pozostaje tylko zamówić prowadnice w audi

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...