Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2013 hot line na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękowa wszystkim za Mega imprezke , ja jeszcze trzezwieje w BT

Opublikowano
Dzięki za mega impreze :kox:

cieszę się, że w końcu Cię poznałem w realu.. :hi:

Opublikowano

A My ostatecznie się nie poznaliśmy...:kwasny:

Opublikowano
Dzięki za mega impreze :kox:

cieszę się, że w końcu Cię poznałem w realu.. :hi:

I wzajemnie :wink:

Na zimówkach znowu aż takiej kozy nie było :decayed:

Opublikowano

My juz tez w domu , niestety poziek sie wladowal nam do auta na polowe drogi ,no ale co zrobic , chociaż od Warszawy było przyjemnie :wink:

Opublikowano
A My ostatecznie się nie poznaliśmy...:kwasny:

nadrobimy! za późno wczoraj przeczytałem wiadomość :thumbdown:

Dzięki za mega impreze :kox:

cieszę się, że w końcu Cię poznałem w realu.. :hi:

Na zimówkach znowu aż takiej kozy nie było :decayed:

też Cię lubię :decayed:

My juz tez w domu , niestety poziek sie wladowal nam do auta na polowe drogi ,no ale co zrobic , chociaż od Warszawy było przyjemnie :wink:

jak droga? u nas cisza i spokój.. ani jednego patrolu po drodze nie było (nie licząc tego przy Nowym Targu koło BP) :wink:

Opublikowano
A My ostatecznie się nie poznaliśmy...:kwasny:

alkon jak alkon tyle ,że .....................................nie ze śląska :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
ile zgonów ???? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ja tylko raz :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ale za to jak :grin:

Opublikowano
A My ostatecznie się nie poznaliśmy...:kwasny:

alkon jak alkon tyle ,że .....................................nie ze śląska :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed:

Opublikowano
A My ostatecznie się nie poznaliśmy...:kwasny:

alkon jak alkon tyle ,że .....................................nie ze śląska :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed:

:naughty:
Opublikowano

Jędruś dzieki za gadżety....w tygodniu do Andrzeja podjadę i mu dam :wink:

Opublikowano
A My ostatecznie się nie poznaliśmy...:kwasny:

Grześ ja nie bede komentował :kwasny:

Aż mi wstyd...... ;)

Opublikowano

jak droga? u nas cisza i spokój.. ani jednego patrolu po drodze nie było (nie licząc tego przy Nowym Targu koło BP) :wink:

spoko , Radom jak zwykle obstawiony ze wszystkich stron , jedna vectra z kamera mnie podpuszczala i raz poziek mnie uratował pod Warszawa krzycząc "ten strzela" a ja miałem 140 na 70 :kwasny: No ale udało sie zwolnić "delikatnie" hamując :wink:

Opublikowano

Wlodi jak nic ten mikołaj podobny do Ciebie :grin:

piosenka przewodnia naszej komnaty :decayed: no i oczywiście ona tańczy dla mnie :grin:

Opublikowano
ile zgonów ???? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ja tylko raz :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ale za to jak :grin:

.....nie pamiętam więc nie będę się wdawał w polemikę :facepalm::whistling::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
A My ostatecznie się nie poznaliśmy...:kwasny:

Grześ ja nie bede komentował :kwasny:

Aż mi wstyd...... ;)

:grin::decayed: Ale będę bogaty. :decayed:
Opublikowano

Dzięki wszystkim za imprezę byłem pierwszy raz ale na pewno nie ostatni :)

Opublikowano

Ja rowniez dziekuje wszystkim za impreze ;D Moze duzo osob nie poznalem bo pierwszy raz bylem ale i tak i tak SUPER !! :D Pozdrawiam Wszystkich ;)

Opublikowano

rowniez dziekuje za zlot ale teraz ide odespac weekend i wytrzezwiec :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.