Skocz do zawartości
IGNOROWANY

błędy


szczur_84

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy mam takie pytanie odnośnie różnicy błędów gdyż VAG u mnie niby nie pokazuje błędów ale w teście wyjść jest ich aż 9

4 są od wtrysków, 2 od pompy powietrza wtórnego (zawór i przekaźnik), od EVAP-u, od n75, i od zaworu powietrza obiegowego turba i we wszystkich jest "zwarcie z masą"

i teraz pytanie czego Vag ich od razu nie pokazuje tylko dopiero w tym teście

zignorować je czy macie jakieś inne pomysły (dodam że test wyjść był robiony przy wyłączonym silniku)

gdzieś wyczytałem że to przez komp bo nieraz tam wilgoć podchodzi i styki korodują ale to tylko wyczytane

jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak robię test wyjść to słychać tam takie odgłosy przy włączaniu się kolejno tych urządzeń

---------- Post dopisany 23-03-2013 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 16:18 ----------

głownie interesują mnie błędy od wtrysków czyli 17633, 17634, 17635, 17636- zawór wtryskowy cylindra (N30) zwarcie z masą kolejno 1,2,3,4 tak więc że co że wtryski wszystkie padły czy może jakiś przekaźnik od nich szwankuje poradźcie coś bo już ręce opadają

czy może to przez pompę paliwa bo zauważyłem że przy odkręconym wlewie słychać taki dzwięk jakby metal o metal tarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne że pokazuje błąd jak sie załancza i działa, przecież jakby wszystkie wtryski miały zwarcie do masy to silnik by nie działał :kox: a działa nie?

Ja bym to olał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak silnik pali i nie ma z tym problemu tylko martwi mnie mnie od niedawna większe spalanie i muł jak na 150KM może to ta pompa?

kolego pomóż to ogarnąć bo już nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byc pompa, jak masz kabel to zrób loga z 002,115 będzie widac co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...