Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać jak mogę sprawdzić czy mam w samochodzie bluetootha ? ewentualnie co trzeba zakupić aby go dołożyć ?

---------- Post dopisany at 02:18 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

Zapomniałem dopisać że mam MMI 2G tylko nie wiem jaką wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna na kilka sposobów sprawdzić :wink:

Jak masz kompa to sprawdzasz 77 telefon, albo wlacz bluetooth w komorce i wyszukaj urzadzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie chciałbyś widzieć mojej komórki :P co prawda ma bluetooth ale wątpię że cokolwiek wykryje (SE K550i :) - niezniszczalny ). Czy da się to sprawdzić jakoś z poziomu MMI ? ewentualnie po jakimś kablu/wejściu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałes w podłokietniku instalcji pod telefon to nie masz sterownika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w podłokietniku mam tylko wyjście na AUX i zapalniczkę bodajże. Telefonu nie było. Co musiałbym zakupić aby dodać Bluetootha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odpalenia bluetooth musisz dokupic sterownik , mikrofon , instalacje i dodatkowo swiatłowód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś numery części ? ewentualnie kosztorys jak to wygląda mniej więcej ? byłbym wdzięczny bardzo bo chciałbym to zamontować u siebie. Swoją drogą dziwne że w audi nie ma oryginalnie instalacji podprowadzanej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluetooth jest jako doposazenie i pewnie tego ktoś nie zamowił kupując auto :wink:

Co do kosztów to wszystko zalezy za ile kupisz graty (sterownik , mikrofon , instalacja)

Kumpel kiedys zamawiał tu ===> Kabel Bluetooth Audi MMI 2G High Plug & Play (3090462036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sama instalacja tak ? do tego jeszcze sterownik i mikrofon trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sama instalacja tak ? do tego jeszcze sterownik i mikrofon trzeba ?

Dodatkowo potrzebujesz instalacji po pdpiecia zasilania sterownika :wink:

To masz sama instalcje komunikacyjną (swiatłowód)

Tu masz komplet w dobrej cenie ===> Kabel Bluetooth Audi MMI 2G High Plug & Play (3090462036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ten sam link ;>

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

A czy masz może nr tego sterownika ? czy ten sterownik obsługuje jedynie BT ? czy coś jeszcze? bo jeżeli coś jeszcze to być może mam go w samochodzie bo moja wersja nie należy do najuboższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przycisk TEL przy nawigacji przy lewarku, ale nie wiem czy to oznacza że mam BT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie pamietam jak ja u siebie to wlaczalem. Nie mam kabli, zeby samemu sobie podpiac pod kompa i sprawdzac za pomoca programu, wiec sam sie pobawilem i komorka mi wykryla bluetootha. Rzadko z tego korzystam, wiec teraz nawet Ci nie powiem co u mnie wyskakuje po wejsciu w opcje TEL (dopiero w nastepny weekend moglbym sprawdzic).

Z tego co wczesniej piszesz, to nie masz instalacji pod telefon w podlokietniku? Oprocz wyjscia AUX nie ma tam rzadnych wystajacych stykow, jakby czegos brakowalo? :) U mnie wlasnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podłokietniku mam tylko zapalniczkę 12V oraz takie wyjście coś ala minic jack/ AUX i nic więcej. Jak przyciskam TEL przy nawigacji załącza się zielony ekran i pisze mi że nie wykryto telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź od kogoś tele. i włącz bluetooth. Włącz zapłon i wyszukaj urządzenia na tele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...