Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU]A4 B5 by Krystek - czyli moja pszczoła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema przedstawiam wam moja A-czwórkę jest trochę poszkodowana niestety szkody chodzą po ludziach :)

kupiłem ją od człowieka co fanem motoryzacyjnym nie był i zajeździł te auto

na początku mały opis

A4 B5 1.8T 150PS APU - czemu APU podobno ktoś już zajeździł poprzedni silnik

ROK 1995

WYPOSARZENIE:

- CENTRALNY ZAMEK (podczerwień)

- ELEKTRYCZNY SZYBERDACH

- FELGI LATO OZ 5 ramienne 205 goodyear f1

- ZAWIESZENIE przód bilstein b4 + czerwone h&r... tył jeszcze nie zrobiony

mała stłuczka zimowa ale nie było tu nad czym płakać maska zardzewiała pas przedni poklejony także była akurat możliwość doprowadzenia auta do ładu i składu :)

20121030103.jpg

20121030102.jpg

20121030100.jpg

20121030089.jpg

teraz auto wygląda tak ... czekam aż będzie cieplej i trzeba będzie położyć kolor...

lampy jak widać po lifcie , xenon

85740710200147650712311.jpg

85763610200147650792313.jpg

86110310200147651112321.jpg

co jeszcze do zrobienia

plany

1. Fotele kubełki ale nie skóry

2. Swap 312mm

3. Kolor

4. intercooler od strony pasażera

5. wtryskiwacze

6. downpipe + układ wydechowy 2.5 cala

7. Turbo k04?

8. no i strojenie w jakiejś firmie co ma pojęcie

czekam na wasze opinie i porady aaa i musze wymienić dywan ten główny bo miałem zapchany odpływ i trochę mokro pod nogami ;/ także jak ktoś by miał ładny kolor czarny to proszę pisać

Opublikowano

Było pchać zderzak z polifta odrazu:wink:

Ic lepiej załozyc centralny , z K04 będzie Ci cięzko chyba że portfel głęboki to targąc z zagramanicy:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co byś proponował , jeszcze się tak nie zagłębiałem bo kwestie turbo zostawiam na koniec gdyż dużo pracy przede mną jeszcze :P

a co do zderzaka mogłem ale miał halogeny a ja nie mam tego i wolałem prosty zwykły zderzak nawet bez spryskiwaczy jak widać

a co do IC centralnego to rozumiem ze montuje się go zamiast tej rury co idzie w zderzaku ?

Opublikowano

Za k04 trzeba wyrzygac z 4klocki + wtryski soft itd więc wychodzi tyle co całe auto:decayed:

A że zdeś miał halo to przecie o to chodzi żeby miec a fmic tak montuje się na srodku:wink:

6966_x800.jpg

Opublikowano

ciekawy kameleon :) to teraz nic nie pozostaje ci zeby ja doprowadzic do stanu uzywalnosci

Opublikowano
  • Autor

uzywalnosc to jest całą zime niezawodnie jeździ , kwestia malowania i wygląd mam nadzieje zyska dużo :)

Opublikowano

dokladnie jak juz bedzie jednolitego koloru bedzie gitara sam szukalem 1,8t ale nic znalazlem nic ciekawego

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

wazne ze pracujesz nad autkiem powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.