Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ryglowanie sie drzwi po przekroczeniu 15km/h-pytanie do posiadaczy B6


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki kto ma włączoną funcje ryglowania sie drzwi po przekroczeniu 15km/h??ale tylko w B6.i jak to u was działa?bo ja jak to włączyłem to po ruszeniu zamki sie ryglują.Zatrzymuje sie i otwieram drzwi pasażera od środka(powiedzmy że pasazer wysiada).Musze 2 razy ''zaklamkować'' i odblokują sie tylko te jedne drzwi.Potem drzwi zamykam i .....one sie juz nie zaryglują:kwasny:.Jeśli auto zgasze a potem odpale i rusze to znowu sie całe zarygluje do momentu otwarcia którychs drzwi i jest ta sama sytuacja.Zawsze trzeba 2 razy szarpnąć za klamke i zawsze te jedne drzwi po ruszeniu sie juz nie zaryglują.jak to jest u was?B6 tak ma czy cos jest nie halo?wiem że w B7 to ruszam i rygluje.pasazer wysiada.odblokuje sie całe auto.zamykają sie drzwi.ruszam i sie ponownie całe auto zablokuje.prosto i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tak ze jak ktoś wysiada to po ruszeniu same sie blokują.wiec u ciebie jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tez trzeba 2 razy ciagnąc za klamke żeby otworzyło?i otwiera wam jedne drzwi czy wszystkie?i rozumiem że moduły i silniczki macie ori bez żadnych modów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jeśli kluczyk jest w stacyjce auto jest zaryglowane i trzeba podwójnie ciągnąć klamkę,

otwarcie którychkolwiek drzwi pasażera odblokowuje tylko te drzwi.

otwarcie drzwi kierowcy odblokowuje te drzwi i klapę bagażnika(avant), nie wiem jak w sedanie ale myślę że również.

po wyjęciu kluczyka wszystkie drzwi się same odblokowywują i wystarczy już jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laki83 jaki masz moduł komfortu? Chyba to zależy od niego ten bajer. Ja mam fabrycznie "J", miałem chwilę ryglowanie włączone i było identycznie jak u Ciebie -raz rygluje i potem już nie, jeśli ktoś wysiada lub jeśli sami odblokujemy przyciskiem. Mam moduł z końcówką "AJ" (pod 4x el. szyby itd.), jak wymienię to sprawdzę efekt czy jest inaczej, ale to jeszcze potrwa jak znajdę na to czas. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laki83 jaki masz moduł komfortu? Chyba to zależy od niego ten bajer. Ja mam fabrycznie "J", miałem chwilę ryglowanie włączone i było identycznie jak u Ciebie -raz rygluje i potem już nie, jeśli ktoś wysiada lub jeśli sami odblokujemy przyciskiem. Mam moduł z końcówką "AJ" (pod 4x el. szyby itd.), jak wymienię to sprawdzę efekt czy jest inaczej, ale to jeszcze potrwa jak znajdę na to czas. :wink:

no u mnie jest moduł AQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...