Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 Xenon po taniości?


MrFanta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na starcie typowo stwierdzę, że marne moje próby przeszukiwania forum o podobnych tematach. Jak co to śmietnik wiadome....

Do sedna, mianowicie po przesiadce z golfa z hardcorowymi xenonami topiącymi śnieg nie moge jezdzić moją b6 z kiepskimi h7.

Wiadome hajs sie nie zgadza więc nie moge sobie pozwolić na komplet ori xenonów ze spryskami i w ogóle, intryguje mnie kwestia montażu jakis tanich przetwornic i żarników w standadrowych lampach? Robił ktoś coś takiego? Jest szansa żeby działało, czy lepiej nie próbować pod fisem?

W kwestiach prawnych będę konsekwentny jak 13 latek w bluzie JP;D Dzieki za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-kupi-hidy-6000k-193415/

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/all-b5-polecacie-hidy-linki-allegro-196072/

ogólnie hidów nie polecają, ja miałem rok, ciągle problemy z błędami, dziwne kolory żarników ogólnie zabawy trochę z nimi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem też problem ze swoimi lampami w b6 na zwykłych h7....wiecej światła daje świeczka niż moje lampy.... Gwerty mi je przerobił tylko ze jeszcze do mnie nie dotarły:kwasny: bedą kolo srody .. przerobił mi je na bihalogen ( podobno wygląda to jak bixenon tyle ze na żarówke h7.dodam ze mam tam hidy k6000)... wiec jak bedą zamontowane to wyśle Ci foto jak sie to zachowuje:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja hidy polecam.

Po pierwsze kosz niewielki

Po drugie montaz smiesznie prosty , przetwornice malutkie mieszcza sie bez problemu w oryginalne zaglebienia.

Po trzecie swiatlo ja mam zarniki 5000K i w porownaniu do zwyklych zarowek to nawet jak bym mial co rok wymieniac to i tak sie oplaca

Po czwarte mi zadne bledy nie wywalaja , ale nie mam systemu kontroli zarowek

Po piate przetwornice nie wprowadzaja zaklocen do radia czy cb

Mysle ze za cene 100zl mozna zaryzykowac i samemu sie przekonac jak to swieci . Nie musisz odrazu rezac lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jeżdżę na HIDach i jest spox

Micam dodaj fotke jak zamontujesz przerobione lampy

wysłane z mojego HTC Sensation XE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja hidy polecam.

Po pierwsze kosz niewielki

Po drugie montaz smiesznie prosty , przetwornice malutkie mieszcza sie bez problemu w oryginalne zaglebienia.

Po trzecie swiatlo ja mam zarniki 5000K i w porownaniu do zwyklych zarowek to nawet jak bym mial co rok wymieniac to i tak sie oplaca

Po czwarte mi zadne bledy nie wywalaja , ale nie mam systemu kontroli zarowek

Po piate przetwornice nie wprowadzaja zaklocen do radia czy cb

Mysle ze za cene 100zl mozna zaryzykowac i samemu sie przekonac jak to swieci . Nie musisz odrazu rezac lampy.

ja też do hidów nic nie mam :wink: bo sam je mam .. ja miałem problem z pierwszymi przetwornicami bo mi bład wywalało ale kupiłem nowe przetwornice can-bus i jest oki.. fotki wkleje jak zamontuje wszystko:wink:... nawet jak zatrzymają mnie stróże prawa to mam mozliwosc naprawy usterki( bo tak to jest traktowane) i wymiany na zwykłe h7 które odpczywają w schowku:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...