Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sadek26

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czesc Prosze o rozkodowanie ponizszego Nr VIN WAUZZZ8E68A132880 Z gory dziękuję
  2. sadek26 odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    Gdzie takie koncowki mozna dostac i w jakiej cenie?
  3. Witam Czy ktos z forumowiczów z Gdańska bądź bliskich okolic mógłby podjechać i obejrzec poniższą A4-kę? Używane Audi A4 - 17 900 PLN, 216 000 km, 2006 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Srebrny, Metalik, Nie Perłowy... Co o niej sądzicie? Warto po nią jechac? Dzięki za info. Pozdrawiam
  4. Witam. Czy ktos mógłby wrzucić fotek auta z kołem 225/45/18 ? Chciałbym zobaczyć jak się prezentują na aucie. Miałem 17stki z profilem 45 i nie chciałbym schodzić w dół Z góry dziękuję
  5. Ktoś testował taki zestaw ? dobra cena? dzięki za odp http://allegro.pl/tarcze-klocki-ate-przod-audi-a4-320mm-b6-b7-wierco-i5287538455.html
  6. Witam w klubie
  7. Marcin Molak 532-381-981 Podolszyn Nowy ul Długa 21 05-090 Raszyn
  8. Pytałeś w NiceCar (okolice Janek)?
  9. Dzisiaj w porcie w Łebie kolega pewnie był na rybce :-) pozdrawiam
  10. Na campingu w Łebie srebrny avant B6 s-line rej WF..... Ktoś z klubu ?
  11. Żeby nie było, że nic się nie dzieje parę drobiazgów ostatnio wpadło: - Nowe opony Yokohama C drive 225/45/17 - Hak odpinany - wymiana żarówek na ledy łącznie podświetleniem tablicy z eksploatacyjnych rzeczy wymieniłem EGR i termostat ---------- Post dopisany 12-06-2014 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 10:28 ---------- dzisiaj wpadły większe hamulce 320/288 ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 22:02 ---------- ostatnio wymieniłem dekory na ciemne amelinium Katalizator poszedł out w zamian wpadł zestaw od Gruchota ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2014 at 22:05 ---------- w między czasie doszły listwy S4 na drzwi w czarnym macie
  12. dzisiaj w Żyrardowie widziane czarne b5 avant z rej.WZ...... i naklejką klubową na tylnej klapie, mrugnąłem awaryjnymi
  13. Panowie mam mały problem. Wywaliłem kata i wstawilem zamiennik od Gruchota (powołując się na klub dostałem przesyłkę free). Moje odczucie jest takie że audiczka lepiej wkręca się na obroty no i dźwięk turbiny słychać lepiej. Ale, przy temp powietrza powyżej 30stopni i wlaczonej klimie jadąc na 4 biegu i coś ok 3tys obrotów traci moc jakby turbina się wyłączała. Przy wył klimie tego nie ma. Ktoś wie może o co chodzi? Czy to IC za słaby ? Z góry dzięki za pomoc
  14. Panowie mam mały problem. Wywaliłem kata i wstawilem zamiennik od Gruchota. Przy temp powietrza powyżej 30stopni i wlaczonej klimie jadąc na 4 biegu i coś ok 3tys obrotów traci moc jakby turbina się wyłączała. Przy wył klimie tego nie ma. Ktoś wie może o co chodzi? Czy to IC za słaby ? Z góry dzięki za pomoc
  15. Panowie mam mały problem. Wywaliłem kata i wstawilem zamiennik od Gruchota. Moje odczucie jest takie że audiczka lepiej wkręca się na obroty no i dźwięk turbiny słychać lepiej. Ale, przy temp powietrza powyżej 30stopni i wlaczonej klimie jadąc na 4 biegu i coś ok 3tys obrotów traci moc jakby turbina się wyłączała. Przy wył klimie tego nie ma. Ktoś wie może o co chodzi? Czy to IC za słaby ? Z góry dzięki za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.