-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czesc Prosze o rozkodowanie ponizszego Nr VIN WAUZZZ8E68A132880 Z gory dziękuję
-
Wydech s4 b7
Gdzie takie koncowki mozna dostac i w jakiej cenie?
-
Prośba o pomoc przy zakupie A4 B7 1.9
Witam Czy ktos z forumowiczów z Gdańska bądź bliskich okolic mógłby podjechać i obejrzec poniższą A4-kę? Używane Audi A4 - 17 900 PLN, 216 000 km, 2006 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Srebrny, Metalik, Nie Perłowy... Co o niej sądzicie? Warto po nią jechac? Dzięki za info. Pozdrawiam
-
225/45/18 8.5" 1be
Witam. Czy ktos mógłby wrzucić fotek auta z kołem 225/45/18 ? Chciałbym zobaczyć jak się prezentują na aucie. Miałem 17stki z profilem 45 i nie chciałbym schodzić w dół Z góry dziękuję
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ktoś testował taki zestaw ? dobra cena? dzięki za odp http://allegro.pl/tarcze-klocki-ate-przod-audi-a4-320mm-b6-b7-wierco-i5287538455.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w klubie
-
polerka lakieru w-wa
Marcin Molak 532-381-981 Podolszyn Nowy ul Długa 21 05-090 Raszyn
-
polerka lakieru w-wa
Pytałeś w NiceCar (okolice Janek)?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w porcie w Łebie kolega pewnie był na rybce :-) pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Na campingu w Łebie srebrny avant B6 s-line rej WF..... Ktoś z klubu ?
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Żeby nie było, że nic się nie dzieje parę drobiazgów ostatnio wpadło: - Nowe opony Yokohama C drive 225/45/17 - Hak odpinany - wymiana żarówek na ledy łącznie podświetleniem tablicy z eksploatacyjnych rzeczy wymieniłem EGR i termostat ---------- Post dopisany 12-06-2014 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 10:28 ---------- dzisiaj wpadły większe hamulce 320/288 ---------- Post dopisany 23-07-2014 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 22:02 ---------- ostatnio wymieniłem dekory na ciemne amelinium Katalizator poszedł out w zamian wpadł zestaw od Gruchota ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2014 at 22:05 ---------- w między czasie doszły listwy S4 na drzwi w czarnym macie
-
Spotkania na drodze
dzisiaj w Żyrardowie widziane czarne b5 avant z rej.WZ...... i naklejką klubową na tylnej klapie, mrugnąłem awaryjnymi
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Panowie mam mały problem. Wywaliłem kata i wstawilem zamiennik od Gruchota (powołując się na klub dostałem przesyłkę free). Moje odczucie jest takie że audiczka lepiej wkręca się na obroty no i dźwięk turbiny słychać lepiej. Ale, przy temp powietrza powyżej 30stopni i wlaczonej klimie jadąc na 4 biegu i coś ok 3tys obrotów traci moc jakby turbina się wyłączała. Przy wył klimie tego nie ma. Ktoś wie może o co chodzi? Czy to IC za słaby ? Z góry dzięki za pomoc
-
Kontrola check engine po wycięciu katalizatora w A4 B6 1.9TDI
Panowie mam mały problem. Wywaliłem kata i wstawilem zamiennik od Gruchota. Przy temp powietrza powyżej 30stopni i wlaczonej klimie jadąc na 4 biegu i coś ok 3tys obrotów traci moc jakby turbina się wyłączała. Przy wył klimie tego nie ma. Ktoś wie może o co chodzi? Czy to IC za słaby ? Z góry dzięki za pomoc
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Panowie mam mały problem. Wywaliłem kata i wstawilem zamiennik od Gruchota. Moje odczucie jest takie że audiczka lepiej wkręca się na obroty no i dźwięk turbiny słychać lepiej. Ale, przy temp powietrza powyżej 30stopni i wlaczonej klimie jadąc na 4 biegu i coś ok 3tys obrotów traci moc jakby turbina się wyłączała. Przy wył klimie tego nie ma. Ktoś wie może o co chodzi? Czy to IC za słaby ? Z góry dzięki za pomoc