Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Oglądanie profili - problem ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnich 5 użytkowników przeglądających Twój profil:

mcm00

06 Lipiec 2008, 22:31

Profil

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ostatnich 5 użytkowników przeglądających Twój profil:

mcm00

06 Lipiec 2008, 22:31

Profil

:polew: :polew: :polew: :polew:

pewnie chla :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnich 5 użytkowników przeglądających Twój profil:

mcm00

06 Lipiec 2008, 22:31

Profil

:polew: :polew: :polew: :polew:

i znowu chlałem :> komp wyłączony od godz 19 sobota do 18 dzisiaj (niedziela)

Opublikowano

mcm00, ale to co teraz pokazujemy to było dzisiaj... 6 lipca godz 22 z minutami...[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:01 _________________________________________________mcm00

06 Lipiec 2008, 22:58

znowu 4 minuty temu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mcm00, ale to co teraz pokazujemy to było dzisiaj... 6 lipca godz 22 z minutami...[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:01 _________________________________________________mcm00

06 Lipiec 2008, 22:58

znowu 4 minuty temu :polew: :polew: :polew:

dzisiaj jestem na kacu ale profilu żadnego nie oglądałem :tongue4:

Opublikowano

64b657e3a2325804.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

64b657e3a2325804.jpg

:polew: :polew: :polew:

nie oglądałem :disgust:

Opublikowano

mcm00 :polew:

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:24

Profil

:polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a teraz za każdym razem jak się loguję bez pokazywania Strony Głównej wskakuję na profil rob 2 razy dzisiaj i lukaszr 1 raz dzisiaj - o co tu biega bo już ręce opadają [br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:30 _________________________________________________

mcm00 :polew:

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:24

Profil

:polew: :polew:

:decayed:

to już jakieś jaja są

Opublikowano

mcm00

A co powiesz na to:

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:34

Profil

:kox:

Opublikowano
  • Autor

mcm00

A co powiesz na to:

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:34

Profil

:kox:

następne jaja

Opublikowano

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:33

:naughty: Już wiem o jakiego wirusa tu chodzi :naughty: "128 KM - 292 Nm - VIRUS by ROGALOTTI" a Ty mówisz że nie masz wirusa :tongue4:

Opublikowano

mcm00 23:35 Przegląda profil spanky.

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:36 _________________________________________________mcm00

06 Lipiec 2008, 23:35

Profil

Przegladasz mnie co minute.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mcm00

06 Lipiec 2008, 23:33

:naughty: Już wiem o jakiego wirusa tu chodzi :naughty: "128 KM - 292 Nm - VIRUS by ROGALOTTI" a Ty mówisz że nie masz wirusa :tongue4:

:polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:42 _________________________________________________

mcm00 23:35 Przegląda profil spanky.

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 23:36 _________________________________________________mcm00

06 Lipiec 2008, 23:35

Profil

Przegladasz mnie co minute.. :gwizdanie:

ciekawe po co ?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem.. :afro:

Opublikowano
  • Autor

wyloguje się na 10 minut i sprawdzimy co jest grane, bo może jak jestem zalogowany "coś" lata i zagląda na profile :mysli:

Opublikowano

Dobra mcm juz nie świruj, i gadaj nam tu dla kogo robisz i kumu donosisz :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

23.44 do 23.55 byłem wylogowany więc co złego to nie ja :polew:

Opublikowano

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:00

No to poniedziałek już ładnie zacząłeś :naughty:

Opublikowano

u mnie to samo :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ostatnich 5 użytkowników przeglądających Twój profil:

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:00

Profil

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.