Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Oglądanie profili - problem ??


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

mcm00

05 Lipiec 2008, 10:04

inwigilacja pełna parą :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jesteś 2-3 razy na dobę

Dzisiaj pierwszy raz jakoś w nocy, drugi ok. 12 a trzeci ? Cóz, dzionek jeszcze trwa :)

To nie błąd. Ja też się nie wylogowuję i nie nachodzę "towarzyszy" :polew: . Jeżeli to nie Ty, to myślę, że ktoś sobie "lata" z Twojego profilu

Zmień hasełko i wylogowywuj się. Zobaczymy co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już coś pisał o jakimś wirusie. Wg mnie to może być coś w tym stylu i może nawet nie jesteś tego świadomy. Może jakiś trojanik czy coś, może ktoś Ci wlazł na kompa lub sam wirusik odwala takie głupoty. Innej opcji nie ma... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś na forum jakieś statystyki się naliczają i przypadkiem mcm jest temu winny.

w tym momencie szukał bym bardziej już błędu na forum jak winy Marcina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu mnie to chyba był z 20 razy co 2-3 :polew: :polew: to ja napisałem PW że się obawaim tych podglądów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko komu to przeszkadza :gwizdanie: ja lubię gości i chętnie wszystkich zapraszam :)

Możesz do mnie codziennie zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jesteś 2-3 razy na dobę

Dzisiaj pierwszy raz jakoś w nocy, drugi ok. 12 a trzeci ? Cóz, dzionek jeszcze trwa :)

To nie błąd. Ja też się nie wylogowuję i nie nachodzę "towarzyszy" :polew: . Jeżeli to nie Ty, to myślę, że ktoś sobie "lata" z Twojego profilu

Zmień hasełko i wylogowywuj się. Zobaczymy co będzie

od wczoraj od 20 do dzisiaj do 17 byłem wylogowany i kompa nie włączałem - trzeźwiałem :wink4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 20:08 _________________________________________________

Ktoś już coś pisał o jakimś wirusie. Wg mnie to może być coś w tym stylu i może nawet nie jesteś tego świadomy. Może jakiś trojanik czy coś, może ktoś Ci wlazł na kompa lub sam wirusik odwala takie głupoty. Innej opcji nie ma... :mysli:

ale skoro komp wyłączony a ja się u kogoś pojawiam to chyba nie wirusik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 17-stej Cię nie było ale jak patrzę w swój profil to widzę ze nadrabiasz :naughty:mcm00

06 Lipiec 2008, 19:48

e tam nie też nie mam nic przeciwko, jak ktoś chce to niech sobie ogląda a co :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 17-stej Cię nie było ale jak patrzę w swój profil to widzę ze nadrabiasz :naughty:mcm00

06 Lipiec 2008, 19:48

e tam nie też nie mam nic przeciwko, jak ktoś chce to niech sobie ogląda a co :kox:

nie zaglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 sproboj zmienic haslo.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00

06 Lipiec 2008, 19:48

dziwne....mnie podgladal o tej samej godz :nabijasie:

tu też nie, więc coś nie halo :mysli:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 20:19 _________________________________________________

mcm00 sproboj zmienic haslo.. :gwizdanie:

zmieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 17-stej Cię nie było ale jak patrzę w swój profil to widzę ze nadrabiasz :naughty:mcm00

06 Lipiec 2008, 19:48

e tam nie też nie mam nic przeciwko, jak ktoś chce to niech sobie ogląda a co :kox:

nie zaglądałem

Sciemniasz :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa zmieniłem hasło i po ponownym zalogowaniu trafiłem prosto na profil ykk 20.22 na moim kompie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 buahhaha :polew:

A skad wiesz..? Nie wiesz tego, poki nie wejdziesz na profil.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylogowuję się teraz godz 20.25 ide kąpać synka za jakieś 20 minut ponownie się zaloguję więc jak bede u kogoś przez ten czas to już nie wiem o co biega :confused4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 20:25 _________________________________________________

mcm00 buahhaha :polew:

A skad wiesz..? Nie wiesz tego, poki nie wejdziesz na profil.. :chytry:

dlatego dziwne że mi po zalogowaniu od razu bez pokazania pierwszej strony głownej wskoczyło na twój :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...