Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth


A47

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór mam taki mały problem, kupiłem audi a4 pierwsza rejestracja V.2009 wyposażona dość dobrze AMI,NAV czujniki parkowania przód, tył temopomat itd. i po kilku dniach patrze że nie ma bluetooth. Poszukałem i tak przycisk TEL jak wcisnę mowi tel nie zainstalowany,

ukryte menu pokazuje 3 takie rzeczy:

FBLOCKS, jak wchodze dalej mowi ze tel jescze nie odblokowany

BLUETOOTH DEVICE LIST,

BTA debug FBlock,

sprawdziłem i vcds 77 tel nie działa, wielofunkcyjna kierownica ma przycisk sterowania głosem komp mówi że przycisk nie ma funkcji,

a najważniejsze u góry pod oswietleniem mikrofon jest ori wbudowany dodam że miałem wcześniej a6 i tam był i wiem jak co ustawić gdyby był, a odblokowałem dzis 77 w can gateway ale nic

Ptyanie czy można jakoś poszperać w aucie i znaleść czy ten blt jest czy nie ma jak tak to gdzie ori montuja i stwierdzić trzeba speca żeby vcds odblokował czy gdzieś w kodach na tab znamionowej ( nie ma ) filmiki ogladałem gdzie mątują retrofit

i prosze wybaczyć ale nie wiedziałem gdzie dokładnie wstawić ten temat dziękuje za wszelkie odpowiedzi

A i przy okazji spytam czy silnik 2.0 TFSI z kodem silnika CDNC ma łańcuch czy pasek dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie połaczyłeś sie z BT 77 to go nie masz :wink:

Mikrofon na gorze to pewne od GALA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...