Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 1.8T AEB] Montaż Fis z Can do auta bez Can


demo84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :hi:

Czy którys z szanownych forumowiczów montowal zegary z Can do auta bez Can?

mam auto Audi A6 1998 zegary bez Fis ( Dwie wtyczki 32 pinowe zielona i niebieska oraz 10 pinowa czarna) oraz zegary z Audi A4 z roku 2000. (Trzy wtyczki 32-pinowe zielona , niebieska oraz szara)

mam rozpiske do obu zegarów i wstepnie rozpisalem sobie jak pozamieniac piny ale 100% nie mam do niektórych i tu moja proba chcialbym komus podeslac na e-mail do sprawdzenia i ewnetualnej poprawki moich bledów!! :good:

Wielkie dzieki za checi!!! :hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 20:44 _________________________________________________Nikt tego nie robil czy nikomu sie nie chce pomoc ? :no::wallbash:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większych problemów ja wrzucałem taki licznik do audi a4 z 95 roku i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to problem wystarczy zgrać pamięci immo z jednego licznika do drugiego, jeśli sie ma sprzęt a jak nie to do fachowca. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Grzanek zdradz jaki sprzet potrzebny i ile mniej wiecej kosztuje.... ja nie mam pewnosci co do niektórych pinów np :

Licznik po 2000 r. Licznik po 1998 r.

Kostka Niebieska 32-pin Kostka Niebieska 32-pin

6 -Fuel gauge warning OBD 2 do masy?

10 -Oil pressure 2 (high) ??? 10 -Oil pressure switch ???

po podlaczeniu zegarów w aucie pokazuje mi oil sensor? nie wiem dlaczego czy dodatkowo bedzie trzeba podlanczac jakis czujnik oleju? w obecnych zegarach mam na blacie czujnik oleju ale nie wiem czy o ten sie rozchodzi :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oil sensor wywala bo potrzebuje czujnika w misce, a u Ciebie go nie ma jak go dasz na masę to CI chyba nic nie da. 6 nie podłanaczaj do niczego nie powinno wywalać błędu poz tym wszystko Ci działa?? obrotomierz itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...