Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo samoczynnie się wyłącza


ehyx1

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, objaw identyczny jak by było za mało oleju w silniku tzn po odpaleniu chodzi dobrze przez chwile a potem tak jak by go nie było, identycznie miałem kiedyś przy braku stanu oleju, co może być przyczyną ? gdzie szukać ?ps jestem z krakowa i chce kupić jakiś kabel vag + program? co polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by turbo było padnięte to nie pompowało by od początku, a z twojego opisu wygląda, że auto wpada w tryb awaryjny.

Jak czujesz, że turbo "wyłączyło się" - zgaś silnik i odpal ponownie, jeżeli samochód będzie ciągną normalnie do pewnego momentu i znów przestanie to jest to tryb awaryjny.

Logi dynamiczne przede wszystkim przepływki, ciśnienia doładowania i wysterowania n75 ale zanim będziesz miał kabelek możesz sprawdzić wężyki od podciśnienia oraz n75 i szczelność dolotu.

A kabelek to w sumie każdy doby, ja działam na chińczyku za parę zł i daje rade, program polecam VAG-com 311.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpale ponownie to turbo działa, czyli dobze mowisz ze wpada w tryb awaryjny , co to jest n75?

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

jazda w trybie awaryjmym grozi jakąś usterką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaworek regulujący ciśnienie doładowania poprzez klapkę w turbinie

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

NIe grozi to poważną usterką bo silnik sam się broni przed przeładowaniem. Może być problem jak wpadnie w tryb awaryjny przy wyprzedzaniu na agrawkę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...