Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie podczas ruszania


Tommy94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od paru miesięcy mam problem ze swoją A4. Samochód drży na jałowych obrotach, w miarę rozgrzewania się to zmniejsza, gdy złapie 90 stopni to prawie w ogóle nie drży. Podczas ruszania słychać buczenie a po stronie pasażera czuć wibracje biegnące aż do tylnej kanapy, dzisiaj podczas wywalania kata stwierdziłem ze drgania musza pochodzić od układu wydechowego. Gdy miałem uszczelnianą pompę i samochód chodził na rozregulowanym kącie i dawce paliwa silnikiem strasznie rzucało na prawą stronę. Samochód jeszcze lekko ściąga w prawo ale nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z moim problemem. Czy te wszystkie objawy mają coś wspólnego z usterką układu wydechowego czy też może prawa poduszka silnika już się kończy? A może jest jeszcze inna przyczyna? Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 1z tez jest buczenie na 4 i 5 biegu w granicach 2tys obrotow ale ajk szybko dodam gazu to nie ma obstawiam lacznik elastyczny a moze tez katalizator hmm mial ktos cos podobnego?

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 19:43 ----------

wymienilem zlacze elastyczne wydechu i niestety nie pomoglo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...