Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL b5]Twarde zawieszenie B5


dzioldzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Moje audi ma oznaczenie S-LINE i dosc twarde zawieszenie, na zakretach trzyma sie bardzo dobrze, natomiast po dziurach .... no jak to po dziurach na twardym zawieszeniu.......

Znajomy mechanik mi powiedział, ze to normalne w S-LINE'ach, ze takie juz maja zawieszenie....

Co wy o tym sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to widzę, że masz A4 B5 a tam NIE BYŁO czegoś takiego jak s-line ;) są 2 rodzaje zawieszenia : 1 komfortowe o oznaczeniu 1BA a 2 trochę niższe 1BE ;) widocznie masz jeszcze założone jakieś sportowe sprężyny.

a w ogóle to jest tysiąc tematów na forum które wyjaśniłyby Twoje pytanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mechanik mi powiedział, ze to normalne w S-LINE'ach, ze takie juz maja zawieszenie....
jak czytam takie brednie o polskich mechanikach to az sie boje teraz do nich jezdzic. od kiedy w b5 jest sline????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjęcie auta albo samych sprężyn to zobaczymy co tam masz.

Możesz mieć takie odczucia jeśli masz padnięte amorki.

Pozdrów mechanika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz pewnie 1BA albo 1BE możesz to sprawdzić na wlepce w bagażniku tam gdzie masz koło zapasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys u siebie mialem dziwne sprezyny byly jak ori czarne i tak ok -20 ale mega twarde :facepalm: wywalilem je zalozylem -40 veiteka i jest o niebo lepiej heh tamte nawet nie wiem co to bylo za go...

zrob foto springow i pokaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno nie masz sportowego zawiasu:wink: albo ktos wsadził jakieś sportowe sprezyny z V6, ale wtedy auto stał oby nie równo względem P/T:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dołącze się do tego wątku z trochę innym problemem ale też dotyczy sprężyn. Jedna jest pęknięta i szukam żeby ją wymienić. nie znam niestety oznaczenia, to co wiem to że są twarde, czerwone i dosyć grube. auto stoi dosyć nisko. między kołem a nadkolem jest ok 5cm koło 16 205/55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dołącze się do tego wątku z trochę innym problemem ale też dotyczy sprężyn. Jedna jest pęknięta i szukam żeby ją wymienić. nie znam niestety oznaczenia, to co wiem to że są twarde, czerwone i dosyć grube. auto stoi dosyć nisko. między kołem a nadkolem jest ok 5cm koło 16 205/55

jak wymieniac to tylko parami 2 na osi bo raczej nie trafisz zeby sprezyna byla taka sama i tak samo zuzyta potem beda problemy jak jedna wymienisz...

poszukaj pewnie masz jakies -20mm cos takiego szukaj oczywiscie pod 4cylindry nie z jakiejs v6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od esssy to chyba nie bardzo bo by troche bardziej siedziala 5cm od opony do blotnika hmmm ale birac pod uwage springi z esssy wlozina do 4cilindrowca hmm trzeba po nr sprawdzoc podaj kod kolorow na springarz albo nurery jesli sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...