Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leci gorące powietrze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Niestety u mnie podobnie.

Błędów jakichkolwiek brak a klima dmucha powietrzem o temperaturze jak na zewnątrz, mimo ze temp. ustawiona na LO.

Ciśnienie 5 bar a wiatrak się nie kręci. Skraplacz chłodny, nie przegrzewa się.

Zaraz po uruchomieniu auta, nawet przez chwilę nie chłodzi.

Prąd zaworu 0,6A.

Lampka ECON zachowuje się prawidłowo.

Cieńsza rurka na wysokości zaworu rozprężnego jest oszroniona.

Mam dostęp do procedury testowania klimatronika, ale w barbarzyńskim języku. jakby ktoś chciał.

Podejrzewam czujnik temperatury, albo cięgno sterujace.

Nastawy podstawowe przebiegają bez problemu.

Poradźcie jeżeli możecie, cobym pół auta nie rozebrał.

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Widzę,że temat umarł, a moja klima dalej nie działa. Roberto333 co z Twoją klimą? Już działa?

moje wyniki sprawdzenia vagiem

http://s15.postimg.org/8srhjrr9j/klima1_21042013.jpg

http://s15.postimg.org/dhc2sp5tz/klima2_21042013.jpg

coś można z tego odczytać?

Tak, wedłum mnie jest cos nie tak z zaworem sterujacym. Nie płynie przez niego żaden prąd. Urwany przewód lub spalona cewka zaworu regulacyjnego.

Gdzie znajduje się ta cewka zaworu regulacyjnego? Może rzeczywiście urwał się przewód, albo padła cewka.

Opublikowano

Cewka zaworu jest w kompresorze. jej końce to te dwa przewody podłaczone do kompresora. Czy w trakcie robienia fotek miałeś na klimatroniku wciśnięty ECON? jeżeli tak, to wtedy też prąd wynosi 0 A.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Cewka zaworu jest w kompresorze. jej końce to te dwa przewody podłaczone do kompresora. Czy w trakcie robienia fotek miałeś na klimatroniku wciśnięty ECON? jeżeli tak, to wtedy też prąd wynosi 0 A.

W momencie sprawdzania klima była ustawiona na automat. Większość czasu jeździłem na auto nawet w zimie. Od czasu do czasu uruchamiam inne opcje i różne kratki, ale generalnie używam trybu automat.

Jestem już umówiony z mechanikiem na 9 maja. Po wizycie wszystko opiszę.

---------- Post dopisany 21-05-2013 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 22:44 ----------

Byłem u mechanika, wymienił mi chłodnicę, kompresor, osuszacz i skraplacz, czyli prawie wszystko. Teraz klima działa jak nowa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.