Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opadnięte drzwi od kierowcy i pasażera.


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie coraz bardziej poznaję swój samochód i mimo przebiegu 188 tyś opadły mi drzwi :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Nie jest to za bardzo denerwujące, nic mi nie gwizda, tylko muszę używać większej siły by je zamknąć bo nie wskoczą w zamek. Czy da się jakoś regulować opadnięte drzwi na zawiasach, jeżeli tak to czy wystarczy zdjąć boczek od drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to w ogóle jakoś ciężko zawiasy chodzą z przodu po prawej str i też jakby były opadnięte... I nie wiem, czy jakos regulować, czy zmienic zawiasy...?

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Po zakupie coraz bardziej poznaję swój samochód i mimo przebiegu 188 tyś opadły mi drzwi :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Nie jest to za bardzo denerwujące, nic mi nie gwizda, tylko muszę używać większej siły by je zamknąć bo nie wskoczą w zamek. Czy da się jakoś regulować opadnięte drzwi na zawiasach, jeżeli tak to czy wystarczy zdjąć boczek od drzwi?

Zajrzyj tutaj, może rozwiążesz zagadkę:

http://a4-klub.pl/nadwozie-14/b5-ajm-regulacja-drzwi-kierowcy-34717/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...